Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

musze przyznac, ze ominal mnie ten zaszczyt, ale mlody jestem... czisko przede mna panocku

spac nie bede przez ta czerwona picze na filmikach :mysli:

Opublikowano

bez zegarów ale przynajmniej reakcje chłopaków adekwatne:

Opublikowano

super fura :good: :good: :good:

body jest od MS Design tak dla sprostowania :naughty:

tylko pogratulowac i szybkich zakretow zycze :hi:

Opublikowano

tak patrze teraz na te swoje filmiki i mam mieszane odczucia co do sprawnosci wspinania sie wskazowki, badz opadania... zalezy po ktorej stronie jestesmy :decayed:

jakos tak moglo by byc dynamiczniej :przebiegly::disgust:

Kup se ośkę to zapewne będzie dynamiczniej :naughty::decayed: :>

Opublikowano
  • Autor

jak oska... to tylko czinkłeczento w holenderskim gazie.... - wszystko inne musi miec :quattro:

Opublikowano

jutro ja nakręcę filmiki i zobacze tak dla porównania jakie będą u mnie czasy bo teoretycznie moc mam podobną :cool1:. jak tu się kiedyś bawiłem o 3 w nocy w Lublinie to 60-160 było poniżej 10sek ale to na 3 biegu.startując z 2 powinno być lepiej...fajnie Ci że możesz coś tam jeszcze dłubać w aucie bo u mnie z ośką dalsza ingerencja jest bez sensu.

Opublikowano

jutro ja nakręcę filmiki i zobacze tak dla porównania jakie będą u mnie czasy bo teoretycznie moc mam podobną :cool1:. jak tu się kiedyś bawiłem o 3 w nocy w Lublinie to 60-160 było poniżej 10sek ale to na 3 biegu.startując z 2 powinno być lepiej...fajnie Ci że możesz coś tam jeszcze dłubać w aucie bo u mnie z ośką dalsza ingerencja jest bez sensu.

to czekamy :wink4:

Opublikowano

jutro ja nakręcę filmiki i zobacze tak dla porównania jakie będą u mnie czasy bo teoretycznie moc mam podobną :cool1:. jak tu się kiedyś bawiłem o 3 w nocy w Lublinie to 60-160 było poniżej 10sek ale to na 3 biegu.startując z 2 powinno być lepiej...fajnie Ci że możesz coś tam jeszcze dłubać w aucie bo u mnie z ośką dalsza ingerencja jest bez sensu.

tylko nałóż jakiś makijaż na to kręcenie filmików :decayed::naughty:

Opublikowano

To ja też się nakręcę :naughty::decayed:

Opublikowano

To ja też się nakręcę :naughty::decayed:

możesz na suchym :decayed:

Opublikowano

To ja też się nakręcę :naughty::decayed:

możesz na suchym :decayed:

Dzięki Miron :notworthy:

to właśnie na twoje pozwolenie czekałem :decayed:

Opublikowano
:decayed::wink4:
Opublikowano
  • Autor

jak dobrze pojdzie to dzisiaj przeprowadze operacje "zamknij pan budzik"

oczywiscie na niemieckiej autostradzie

odcinek "katowitz nach gliwitz ins oberschlesien land" :decayed::kox:

Opublikowano

Ja już taką operacje przeprowadziłem:

resizeofp4090010.jpg

Jakość kiepska bo sam robiłem tą fotkę telefonem :decayed:

Auto by jeszcze poszło, bo czuć było zgodnie jak w temacie "moc vs. moment" że moc nie zrównała się jeszcze z oporami powietrza, ale drogi brakło. Jak będzie okazja to spróbuje dokręcić jeszcze. Poza tym to czułem się bardzo nienaturalnie w tej blaszanej puszce bo to już zdecydowanie za dużo jak na A4:B5. Do 230 to tak jeszcze normalnie ale powyżej to już droga się wąska zrobiła bardzo. Tobie też życzę powodzenia :good: Choć przy Q może być inaczej, przynajmniej na tym 1Bar-ze.

Opublikowano

no to gratuluje zdrowego rozsądku robić fotkę przy 260km/h i trzymać kiere jedną ręką :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

jest ryzyko jest zabawa - lece na kato :evil:

Opublikowano

no to gratuluje zdrowego rozsądku robić fotkę przy 260km/h i trzymać kiere jedną ręką :notworthy: :notworthy:

jaką jedna ręką - fote robił aparatem a prócz tego przez kom gadał :polew:

Opublikowano
  • Autor
:rant: deszcz :( i pogonione
Opublikowano

:rant: deszcz :( i pogonione

:polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

prawdopodobnie bede musial sprzedac samochod :( - wiecej konkretów koło poniedziałku/wtorku

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.