Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jak przygotować auto do chipowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy przed udaniem sie do tunera jakoś trzeba przygotować auto? pokasować błędy, sprawdzić wtryski?

Na jakim paliwie pojechać?

na jakich oponach, węższych czy szerszych?

Opublikowano

nie to że sprawdzić wtryski - autko powinno być 100% sprawne

Opublikowano

przed chip-sem zrobia Ci pełną diagnostyką

Opublikowano

Jedź po prostu do tunera a on sam oceni Twoja jednostkę. Powinien przed każdym chipowaniem zdiagnozować to co masz pod maską zanim weźmie się za "robotę". :good: Na takim paliwie jakim zwykle jeździsz. P.S. Jeździsz z błędami, że pytasz czy je pokasować? :mysli:

Opublikowano

trzeba posprzatac wnetrze,poodkurzac,z zewnatrz tez mozna auto umyc

Opublikowano
  • Autor

Nie jeżdżę z błędami, ale jeszcze od kupna auta nie podpinałem go pod komputer, nic się nie dzieje.

A jak z oponami i ciśnieniem w nich, wyższe czy niższe.

Pytania głupie, a może nie.

Auto jest 100% sprawne.

Opublikowano

Po prostu jedź do tunera a on sam oceni stan Twojego wozu. :cool1:

Opublikowano

Pytania głupie, a może nie.

Auto jest 100% sprawne.

to już zostaw tunerowi do oceny :naughty:

Opublikowano

Wymiana filtrów paliwa i powietrza na pewno nie zaszkodzi.

Opublikowano

S4 B6 to wolnossący... to co chcesz czipowac ?

Opublikowano

S4 B6 to wolnossący...

od kiedy ?????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

S4 B6 to wolnossący...

od kiedy ?????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

od zawsze...

Opublikowano

S4 B6 to wolnossący...

od kiedy ?????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

od zawsze...

dziękuje :gwizdanie:

Opublikowano

dziadostwo ..... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja pytałem poważnie...a robi się spam....

Opublikowano

tak na powaznie to na wolnym ssaku bedzie wielkie G........

przełozenie kosztów do mocy i niuta nikłe, przykro mi Kolego

chociaz.... mozna zapodac kompresorek, ale to idzie juz w tysiące $$$

Opublikowano

tak na powaznie to na wolnym ssaku bedzie wielkie G........

przełozenie kosztów do mocy i niuta nikłe, przykro mi Kolego

chociaz.... mozna zapodac kompresorek, ale to idzie juz w tysiące $$$

Jelito ma BMW w dieselu :wink4:

Opublikowano

tak na powaznie to na wolnym ssaku bedzie wielkie G........

przełozenie kosztów do mocy i niuta nikłe, przykro mi Kolego

chociaz.... mozna zapodac kompresorek, ale to idzie juz w tysiące $$$

Jelito ma BMW w dieselu :wink4:

to zmienia postać rzeczy..

Opublikowano

równe ciśnienie na ośce i zbieżność bo bedziesz latał po hamowni jak szmata

67.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.