Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gdzie chipować do 500zł? Warszawa i okolice


adams-zyrardow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

nawiązując do założonego na a-klub tematu:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=87777&postdays=0&postorder=asc&start=0

A więc nastała pora na chiptuning jako, że samochodzik mam w idealnej kondycji. Oto jak wstępnie przygotowałem auto:

1. opony nówki 215/45 @ 17" felgi

2. zawias Eibach -30mm

3. tarcze przód ATE PowerDisk (nacinane) - rewelacja!! POLECAM

4. nówka sprzęgło SACHS (niestety dwumas - dbam o skrzynię :>)

Ponieważ przedświąteczny zasób pieniężny nieco mnie ogranicza, chciałbym na razie tylko wrzucić jakiegoś wiruska, 130 kucy mnie zadowoli, ale od przybytku głowa nie boli Smile.

Czekam na propozycje - co, gdzie i jak? 500zł chciałbym na to przeznaczyć, nie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz furkę w idealnej kondycji i chcesz zczipować za 500 złotych ? :blink::shocked:

albo ty nie jesteś w idealnej kondycji psychicznej...albo masz niedobór informacji...

poczytaj forum i zdaj sobie prawę, że minimum musisz wyskoczyć z 1k :rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cię zaskoczę bo gdzieś czytałem że dość popularny na forach audi tajemniczy Pan R.... ;) robi to za 600zł i nie możemy go nazywać osobą nie wiedzącą co robi :). Pytam, czy jest możliwość zrobienia czegoś podobnego lecz w niższej cenie...tak w dobie panującego kryzysu :P. Na Alle znalazłem takie coś jak gotowe kości do wstawienia w komputer - konkretnie do wlutowania. Czy takie coś się sprawdza? Od razu zaznaczam, że większość boxów z Allegro odpada. Poza tym jakoś nie jestem przekonany do tego rodzaju tuningu. Wolałbym jednak, żeby były to wgrane mapy wtrysku, doładowania itp. bezpośrednio w komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:

Kolego poczytaj jeszcze raz dokładnie o softach.

Następnie napisz PW do tajemniczego Pana R. i zapytaj o cenę, bo chyba ktoś Ci bajek naopowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajemniczy Pan R

Rogal tajemniczy ? Chyba tylko w rocznicę pierwszego bzykanka ze swoją kobietą... :rolleyes:

robi to za 600zł

czem prędzej zejdź na ziemię z gwiazd :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż se magnetyzery, 130 kucy uzyskasz jak nic :polew:

ehhh gdyby "program" kosztował tyle co piszesz, no i gdyby Rogal robił to za 600 zł to on nie odpędzi się od chętnych ludzi i każde auto z Turbinką jeździ na mocniejszym programie

bez jaj ale na grupowym żeby zrobić za 1000 zl trzeba mieć parę autek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż se magnetyzery, 130 kucy uzyskasz jak nic :polew:

do tego naklejka na tylną szybe "pjonier" + 5 do lansu :wink4:

skoro Rogal robi za 600 pln to reszta pewnie po 300.

Na Alle znalazłem takie coś jak gotowe kości do wstawienia w komputer - konkretnie do wlutowania.

wlutuj , zobaczysz co sie bedzie działo.

masz auto w zajebistej kondycji i chcesz niszczyć auto boxem z allegro ????

ja jestem stary sknera , do auta nie dokładam nic a nic ,ale na to nigdy bym sie nie odważył :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie.

Najlepszy, najpopularniejszy tuner w Polsce to Alledrogo. Mozna wejsc w zakladne tuning, zakupic kilka mega kox turbo speed box dajacy hiper przyrost mocy. Bez problemu wystarczy 500zl a mozliwe ze i wiecej mocy przybedzie.

Jak dorzucisz kilka zlotych to bez problemu naklejkami i spojlerem uzyskasz niesamowity grip na zarketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 500 to sobie 5x wskocz na hamownię :cool1: , www.goodhope.pl , zadzwoń do nich mają trochę niższe ceny niż konkurencja :cool1:

dokładnie , ceny maja niższe , pytałem o AEB bo jade na wiosne to mi krzyknął 900 pln w tym hamownia przed i po , czyli jak bóg przykazał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze ci zrobia :naughty:

O czym mowa, bo mam jakiś skojarzenie :mysli: ?

Za 500 to lepiej na dzi...i skoczyć :)

o goodhope

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do autora-nie sluchaj glupot,ze ktos ,kto ma wiedze-zrobi ci to za pol darmo-opcja taka jest,ale wtedy musialbys byc jego dobrym kolega,a 500 pln'ow pokrywa koszty dojazdu,pradu i wodki dla obslugi-normalnie nie trafisz nic DOBREGO ponizej tysiaca,nic nie kupuj na aukcjach,zadnych kosci do wlutowania,juz tlumacze dlaczego-po pierwsze,auto masz w dobrej kondycji,ale nie masz pojecia w jakiej kondycji bylo auto,na ktorym chip byl robiony...po drugie ,to gotowce sa stosowane za granicami Polski,a ich "uzytkownicy" zmagaja sie z nieustajacymi problemami,typu czarna chmura dymu z wydechu-w wiekszosci przypadkow,bo programy sa zle dobrane,ale jak mozna je dobrze zrobic,bez auta...-zostaw te 500 stowek i po swietach uzbieraj sobie nastepne 700 i na wakacje sobie zrobisz program,moze w miedzyczsie zalapiesz sie gdzies w okolicy na grupowego chipa-wyjdzie taniej,obserwuj forum...zawsze jest jakies info o promocjach... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od tego kto jak sie ceni, jakim dysponuje sprzetem oraz jaka ma wiedze ...

kiedys dawno temu robilem soft u tjunera o ktorym w tamtych czasach nikt na tym forum nie slyszal, a dzisiaj jest dosyc znany ...

natomiast na topie byli tjunerzy z cenami grubo powzej 1500 zł za moda ...

sam soft byl robiony w mieszkaniu bez pomiarow na hamowni gdyz poprostu tjuner jej nie posiadal ...

takze jak sie chce to mozna .. tylko trzeba wiedziec do kogo sie zwrocic ...

nietety ale jak chcesz miec obsluge na wysokim poziomie [czyt.pomiar przed,pomiar po ,diagnostyka i dach nad glowa to trzeba wylozyc kapuste] ale jezeli nie zalezy Ci na tym to napewno mozna zrobic to taniej i wcale nie musi byc gorzej ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponad 2 lata temu cipo-walem za 700 zł więc przypuszczam że gdybyś zawitał do tego samego gościa co ja i powiedział ,,panie mam 5 stów podepnij pan laptopa i za 15 min się rozliczymy " to pewnie niechętnie ,ale by się z tobą dogadał-więc pewnie można ,bo od tego czasu ceny trochę spadły.

No niestety podczas wizyty u prawdziwego tunera Dyno-Wrocław dowiedziałem się że turbo mi się rozpadło bo ciśnienie miałem takie że przekroczyło rezerwy (gościu mówił mi ,,jak pan chce to możemy zrobić nawet 200 Km -ze 130!!!!!!!!!)

Więc polecam tylko chipa nie c ipa, jednak 5 stów możesz dać jako zaliczkę (żebyś Ty lub auto nie przepiło) i uzbierać następne 5 -wtedy jechać na program z grupówką.

Ucz się na moim błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, z założenia można kupić wódkę w sklepie za 20zł i wiele osób powie, że taniej nie kupisz bo Polski rząd ustalił ceny minimalne. To nie znaczy, że nie można kupić gorzały od ruskich i tak samo się upić. Fakt, być może następnego kac 3 razy większy od tego po gorzale z polską akcyzą ale ryzyk fizyk. Dlatego zgodzę się z wypowiedzią Spankiego. Co do gotowych wsadów w eprom komputera: przecież koszt wgrania takiego czegoś jest chyba zerowy. Wiadomo, że samo urządzenie być może jest drogie ale zwraca się szybko. Szczerze wam przyznam, że gdybym miał na tyle wiedzy, gotowe wsady do komputera i przede wszystkim programator to sam poeksperymentował bym z programami. Samochód nie człowiek, korbowody i tłoki zawsze można wymienić :P. No dobrze, więc co do Rogala to może się splamiłem :), przyznaję. Szacunek. Chodziło chyba o 800zł ;). Zaniedbałem uczestnictwo na forum i pokręciłem informacje. Ksiądz ledwo udzielił rozgrzeszenia :P. Ale do rzeczy. Na ile kasy być przygotowany na czipowanie grupowe? Postaram się szybko dozbierać...:)...i przede wszystkim gdzie najbardziej polecacie? Mineralna na pierwszym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...