Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż filtra stożkowego firmy Green

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie!

A jakby tak wrzucić w swoją Audinkę 1.9 TDI 90KM, filterek z firmy Greena z całym dolotem? Co Wy na to? Koledzy z firmy Tuningowej w Częstochowie podpowiedzieli mi takie coś, około 5 KM więcej. Nie wiem czy można temu wierzyć. Cała taka przyjemność ponad 400 zł. Dajcie znać co na ten temat wiecie.

Opublikowano

Pierwsze to regulamin Kolego pozniej zmienisz jeszcze temat ! a tak wogole to co to za firma tjuningowa ?

Opublikowano

Zgadzam się - udaj się do regulaminu. Co do tematu to myślę nad tym ale chyba jeszcze nikt tego nie wypraktykował.

Opublikowano

a tak wogole to co to za firma tjuningowa

I do tego jeszcze z piec magnetyzerow i bedzie na plusie ze 30 :grin:

\do tego sportowa koncowka wydechu i normalnie rakieta.

Kiedys wkleilem link do forum Diagtronika o koledze Marizka, poszukaj, a dowiesz sie wszystkiego.

Opublikowano
  • Autor

Magnetyzerów nie będę zakładał.

Szkoda że temat schodzi na olewczą drogę... :embarrassed:

Opublikowano

nie schodzi ale mówie CI że w przypadku TDI stożek nic nie da

Opublikowano

a tak wogole to co to za firma tjuningowa

I do tego jeszcze z piec magnetyzerow i bedzie na plusie ze 30 :grin:

\do tego sportowa koncowka wydechu i normalnie rakieta.

Kiedys wkleilem link do forum Diagtronika o koledze Marizka, poszukaj, a dowiesz sie wszystkiego.

dla przypomnienia to ten link :D dalej mnie bawi do łez głupota tego typa :grin:

http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=632&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=bd7c106b738c1147d266ea10dc19803a

Opublikowano

kledzy nie klamia, stozkowy filtr w dieslu nic ci nie da, sprawdzone zero efektow, jak z magnetyzerami

Opublikowano

filtr stozkowy w dieslu to nonsens :evil: lepiej wywalic kata

Opublikowano
  • Autor

Ja cię nie moge, ten koleś to normalnie jakiś nienormalny jest:)

Kompletnie chyba serio sie nie znał. Chciał zaczerpnąć wiedzy i pomocy na swój problem, a temat sie rozwinął tak że koleś to aż sie kłócił o to że on jest najmądrzejszy:)

Koledzy, to co polecacie żeby fajnie sobie zrobić swojego TDI, żeby jednak lepszego miał kopa?

Powiedzcie tak w skrócie, żeby sie nie rozpisywać.

Opublikowano

Koledzy, to co polecacie żeby fajnie sobie zrobić swojego TDI, żeby jednak lepszego miał kopa?

Powiedzcie tak w skrócie, żeby sie nie rozpisywać.

Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w dziale Turbo , Chiptuning i Tuning Mechaniczny:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=7.0

Opublikowano

1 faza - soft

2 faza - soft + wtryski

3 faza - soft + wtryski + turbo

4 faza - soft + wtryski + turbo + pompa + fmic

5 faza - soft + wtryski + turbo + pompa + fmic + wydech + kolektory + kute korby/tłoki + nitro

po drodze takie pierdoły nieistotne jak: kat, kolektory, wężyki, sprzęgło, przeguby itp

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.