Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Postjówki led !!!! Pilne


Chuck Norris

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Właśnie mam pytanie do Was wiem że tych tematów jest teraz sporo, ale chce prostej odpowiedzi dla zwykłego "Kowalskiego". Chce mieć ledy w postojówkach, czytałem w niektórych tematach że trzeba jakieś rezystory, jednak chciałbym się was zapytać czy takie ledy bedą pasowały i nie bedzie darł mi sie alarm :gwizdanie::

- http://moto.allegro.pl/item827944406_postojowki_led_bax9s_hp_h6w_6w1_asymetryczn.html#gallery

Wydaje mi sie ze nie potrzeba tu nic wiecej kombinowac tylko zalozyc ledy i juz bo przeciez maja takie same parametry co zwykla postojówka.

Proszę o szybka odpowiedz!

Pzdr.! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem , jeżdżę już nimi ponad pół roku i żadnego błędu mi nie wywala :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde naprawdę nie wiem od czego to zależy niektórzy mówią tak a inni inaczej. Hugo możesz mi powiedzieć jakie ledy założyłeś u siebie też H6W i przede wszystkim jakiej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje postojówki są na wcisk włożyłem ledowe to wyskoczył mi błąd i nic nie świeciło :kwasny: dałem sobie spokój i zostawiłem tak jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje postojówki są na wcisk włożyłem ledowe to wyskoczył mi błąd i nic nie świeciło :kwasny: dałem sobie spokój i zostawiłem tak jak jest

czasem takie zarowki trzeba wlozyc odwrotnie,bo nie beda swiecic :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domjenick, tylko ja mam żarówki H6W i nie wiem czy mi ten alarm nie wyskoczy, tutaj pisał mi Hugo że nie ma problemu u niego, a Audica też z tego roku co moja wiec sie sugeruje jego wypowiedzią czekam az cos odpisze bo pytałem jakiej firmy ledy ma ?? :mysli: Bardzo ładnie świeci Ci ta Audizka Domjenick !!!! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zalozysz te zarowki to bedziesz mial bled na FISIE musisz zalozyc rezystorki :szukaj: w warsztacie

jeżeli nie ma pełnego FIS to nie powinno wywalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domjenick już znalazłem na alledrogo za 15 zł sztuka, ale WIELKIE DZIEKI :>

Antonio możesz zbliżyć temat pełnego fis-a jak to rozpoznac? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio możesz zbliżyć temat pełnego fis-a jak to rozpoznac? :mysli:

czy masz w manetce od wycieraczek guziki od sterowania FIS'em ?? Chodzi mi o to czy możesz sprawdzać średnie spalanie, chwilowe itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pełny Fis czyli bez rezystorów się nie obędzie ;(. Kurcze już miałem nadzieję że tylko włoże ledy i z bańki.

Czy ktoś robił takie coś?? Jak wygląda podłączenie tych rezystorków???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zakladalem u siebie (lampa Bixenon) takie ledy to zaczely mi mrugac :shocked: (mam FIS kolor) blad tez byl :mysli:

teraz mam wpieta dodatkowa zarowke i swieci :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: wrclaguna

Też mam lampe na bixenonie. Nie rozumiem założyłeś ledy z rezystorami i zaczęły Ci mrugać???

Dodatkową żarówkę hmmm.... :mysli: ??[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 11:53_________________________________________________Do: wrclaguna

Też mam lampe na bixenonie. Nie rozumiem założyłeś ledy z rezystorami i zaczęły Ci mrugać???

Dodatkową żarówkę hmmm.... :mysli: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: wrclaguna

Też mam lampe na bixenonie. Nie rozumiem założyłeś ledy z rezystorami i zaczęły Ci mrugać???

Dodatkową żarówkę hmmm.... :mysli: ??[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 11:53_________________________________________________Do: wrclaguna

Też mam lampe na bixenonie. Nie rozumiem założyłeś ledy z rezystorami i zaczęły Ci mrugać???

Dodatkową żarówkę hmmm.... :mysli: ??

bez rezystorkow :cool1: zamiast rezystora mam stara zarowke w oprawce.... mialem taka felerna diode led ze mi mrugala kupilem od innego (moze inny producent) i wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domjenick masz pełnego FIS- a??

Jak tak to ja już chyba zwariuję :) Chyba kupie sobie te ledy na alledrogo (podałem w 1 poście) i zobacze jak bedzie się coś działo to kupię rezystory i zamontuje. Szczerze życzcie mi powodzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domjenick masz pełnego FIS- a??

tak :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 13:11_________________________________________________tak to wygląda u mnie w aucie-jakosc troche kiepska,ale widac wszystko,co ma byc widac :wink4:

http://www.youtube.com/watch?v=yJGvgmq8O-Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...