Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

2229370381

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

j**nięte w kolor mogą być miazga

2277975239_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to mam trochę czasu na zastanowienie... Zanim kasiorę zbiorę :decayed:

Tu jeszcze parę fotek ze spotu VagDrivers:

IMG_4952.jpg

IMG_4947.jpg

IMG_4925.jpg

Reszta tu:

http://mlodyfot.webd.pl/Trim/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty :wink: powiedz mi jak się na takim czymś jeździ bo powiem jestem ciekawy :eusathink:jak się to ma do zawiechy standardowej ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty :wink: powiedz mi jak się na takim czymś jeździ bo powiem jestem ciekawy :eusathink:jak się to ma do zawiechy standardowej ?:whistling:

Powiem tak, odkąd się przejechałem a4ką kolegi to byłem przeciwnikiem air ride w aucie do codziennej jazdy, było miękko i huśtało jak na łódce :P dopóki nie przejechałem się a6stką Rafała, za***iście trzymała się drogi i było twardo jak na gwincie dlatego też postanowiłem ogarnąć osprzęt tak, żeby nie było za miękko. Moje okucia są bazowane na 1be czyli już utwardzonych amorach, robił je Algrundo i zrobił kawał dobrej roboty, auto super się trzyma drogi nawet jak jest nisko. Ogólnie to im więcej powietrza w poduszkach tym twardziej jest ale już przy 5 barach z przodu i 4 z tyłu (nisko jak na dobrze skręconym gwincie) jest twardo czyli :banan:.

Kwestia nauczenia się jeździć na takiej glebie :D

Muszę jeszcze ogarnąć inne koła/opony bo te są 245/40/18 i są strasznie wysokie czyli nawet nie mogę zejść za nisko bo już siada na oponie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli jest tak jak mówisz to jest :banan: zawsze się tego obawiałem czyli pontonu :facepalm: ale widocznie moja wiedza jest znikoma w tym temacie.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Glinek miał kiedyś w swojej A4 repliki BLQ 19" w srebrnym kolorze i powiem tak, na zdjęciach mi się ten akurat model nie podoba, ale na żywo nawet fajnie to wyglądało, a w graficie też może być ciekawie. Jednak jeśli chodzi o Roti to mam inny ulubiony model.

Rozmiar zostaje, czy będziesz zmieniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pójdę w 19" :decayed:

bądź twardy :naughty:

dla mnie kox są te z pierwszego zdjęcia na tej stronie mówię o felgach

ma ktos namiar co TO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba narazie zostawię rs6 tylko je dam do pomalowania proszkiem w ori kolor grafitu i założę na to oponki 215/40/18 + dystans i będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...