Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja obstawalbym za 205/40 albo 205/35

ja mam 225/35 na 9J feldze i z checia zmienilbym na 215

Opublikowano

ja bym nie zszedl na mniej niz 40 w profilu... ostatnio jechalem z Wawy, wpadlem w dziure, postawilo mnie bokiem, 17'' felga zrobila sie kwadratowa, opone szlag trafil 225/40/17... teraz mam 18'' 225/40 i dalej jadac po Polsce wypatruje uskokow w drodze, zeby nie powtorzyc historii:decayed:

Opublikowano

On przecież nie mieszka w PL

Opublikowano
ja bym nie zszedl na mniej niz 40 w profilu... ostatnio jechalem z Wawy, wpadlem w dziure, postawilo mnie bokiem, 17'' felga zrobila sie kwadratowa, opone szlag trafil 225/40/17... teraz mam 18'' 225/40 i dalej jadac po Polsce wypatruje uskokow w drodze, zeby nie powtorzyc historii:decayed:

Ja na 225/40 robię rocznie po 40tyś i to co piszesz wydaje mi się śmieszne, chyba że masz felgi z plasteliny...

Opublikowano

wiem, ze nie mieszka, ja tez nie mieszkam, ale dziury mozna trafic wszedzie:wink:

te 17'' wytrzymaly wiele, ale dziura byla gleboka na okolo 10cm i jakos niefortunnie wpadlem w nia, czekam na odszkodowanie od zarzadu drog, na miejscu byla policja wiec wszystko jest udokumentowane... koniec tematu:)

Opublikowano

te 17'' wytrzymaly wiele, ale dziura byla gleboka na okolo 10cm i jakos niefortunnie wpadlem w nia:)

takie dziury się omija :facepalm:

Młody-D ma poduszkowiec więc dziury mu nie straszne.

czekam na to co wymyślisz :thumbup1:

Opublikowano

przy 215/40/18 na 8j marny ten naciag bedzie Mateusz zakladaj 205/40/18 i bedzie :shock3:

Opublikowano
  • Autor

205/40/18 będzie :thumbup1:

Opublikowano

Naciąg będzie przyjemny jak u mnie na 8,5j :naughty:

Opublikowano

Mateusz a moze felgi w inny kolor?

Opublikowano
  • Autor

Też myślałem, ale jaki :whistling:

Opublikowano

moze pomarancz albo biel oczywiscie wszystko w perle :naughty:

Opublikowano
  • Autor

myślałem nad pomarańczowym matem na felgi ale nie wiem, nie chcę żeby wyglądał jak z innej bajki. Grafit mi się podoba bo ludziom się podoba a pomarańcz to :whistling:

Opublikowano

ma sie tobie podobac a nie ludziom,gdzies na forum widzialem a4b5 na pomaranczach i byl kocur i wcale nie wyglada jak z innej bajki i nawet nie sa potrzebne dodatki do koloru felg,ja jak swoje bede malowal to tez tylko felgi nic poza tym

Opublikowano
myślałem nad pomarańczowym matem na felgi ale nie wiem, nie chcę żeby wyglądał jak z innej bajki. Grafit mi się podoba bo ludziom się podoba a pomarańcz to :whistling:

Racja..pomarańcz c**jowy

144645d1271132216-powder-coating-get-orange-wheels-c214748364819102008232651_1.jpg

orangesp3_2.jpgZX3P Carrerra Orange Gloss Black Rims.jpg

rimsrh5.jpg

vwvortex-2012-beetle-rs-orange-rims-580x386.jpg

orig.jpg

Opublikowano
  • Autor

Takie felgi i rant w pomarańcz to się zgodzę ale rs6 całe w pomarańcz to nie wiem :kwasny:. No a do Porsche to nie porównuj bo to to nawet w różu by wyglądało :P

rimsrh5.jpg

:slina:

Opublikowano

Ja bym w ogóle zrezygnował z obecnej felgi, jej nawet kolor nie pomoze przy tym zawieszeniu:wink:

Opublikowano
  • Autor

Felgi będą zmienione ale nie w tym sezonie, za dużo wydatków, dlatego odmaluje je chyba ładnie w grafit i pojeżdżę, do tego opona 205/40 i dystans i nie będzie tragedii. A w przyszłym roku coś pomyślę :wink:

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2012 at 10:44 ----------

Mógłby jakiś spec od VT wrzucić mi te?

http://cars.donedeal.ie/for-sale/carextras/3230182

Ciekawie wyglądają :wink: i gotowy pomarańcz :P

Opublikowano

dawaj cos wlasnie z pomaranczem bedzie inaczej niz wszystkie czyli :thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.