Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Będzie remiza będzie modelka, może nie będzie bikini :grin:

Szmatka zamówiona z alledrogo

Opublikowano

no to trzymam cie za slowo:wink::decayed:

Opublikowano

Młody - pomarańcz podoba mi się o wiele bardziej niż ten "róż" co masz teraz :decayed:

...na poważnie - będzie git :thumbup1:

Opublikowano
SAM_3754.jpg tak to ma wyglądać Młody _d
Opublikowano
  • Autor

Eee tam, 20" To za dużo, ja chyba pójdę w takie cuś :P

LowFamilia-17.jpg

A z nowości to jest postęp z zabudową bagażnika, niestety cała podłoga została podniesiona o 10cm więc trochę zmalał :D, Czekam na materiał bo narazie to mam las w bagażniku:

20120509230421.jpg

W planach jest zakrycie tych schowków po bokach, cały bagażnik pójdzie w czarną alkantarę

Opublikowano

Zrobię Ci psikusa i zapomnę włożyć alcantarę do paczki :grin:

Przynajmniej będziesz miał na stałe zapach dzikiej sosny z bagażnika :decayed:

Opublikowano

No ładnie te graty (kiera, mieszek, etc.) wyglądają! :good::kox: Kolorek pomarańczowy też mi się podoba! :kox:

Opublikowano
  • Autor
Zrobię Ci psikusa i zapomnę włożyć alcantarę do paczki :grin:

Przynajmniej będziesz miał na stałe zapach dzikiej sosny z bagażnika :decayed:

Ja Ci zrobię psikusa :banan::polew:

Opublikowano

Nie prowokuj :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wrzuć mi tam kiełbasy co ostatnio obiecałeś świeżą :decayed:

Opublikowano

Wrzucić Ci pęto ? :grin::grin::grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dawaj, lubię woń kiełbachy w samochodzie, a jak kiera przeleży z nią ze 4 dni to będzie :jerk:

---------- Post dopisany 19-05-2012 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2012 at 23:08 ----------

http://cultstyle.pl/viewtopic.php?f=7&t=21411

Może takie kółka do audicy? :eusathink:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

http://cultstyle.pl/viewtopic.php?f=7&t=21411

Może takie kółka do audicy? :eusathink:

Opublikowano

NIE !

Takie kółka to do 80 pasują

Opublikowano
  • Autor

Nawet z pomarańczowym środkiem?? :decayed:

Opublikowano

Nawet żeby Ci dawali do tego półnagą , roztańczoną Tajkę .. zresztą jaka kasa :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No niestety, dobrej felgi za 2k nie kupisz :kwasny: To dawaj jakieś propozycje :wink: tylko nie ori audi... coś pod show

Opublikowano

Na takie LOW jak u ciebie według mnie takie felunie by pasowały

Audi_S3_Orange_monster_by_ATC_Design.jpg

a4_07.jpg

Retardidly_Sick_A4_1.jpg

4127.jpg

Opublikowano
dobrej felgi za 2k nie kupisz

A zdziwil bys sie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to dawaj pokazuj :decayed:

Opublikowano

Popatrz na moje :grin: ,a tak serio to trzeba wertować alledrogo bo czasami uda się coś fajnego kupić, oczywiście mowa o felgach "do zrobienia" ,a nie już wylizanych :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.