Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

opcja 1-sza i 3-cia z d*py wogole nie pasuja do b6 bo sa zbyt kwadratowe, ostatecznie turbinki jeszcze by jakos wygladaly, ale tylko w 19"

wezcie pod uwage ze mlody nie chce wiecj niz 18 wiec musi pojsc w szerokosc

rh zw3 zrobia tu gnoj i tyle, szczegolnie w pomaranczy, po zamontowaniu powietrza to jes show-car wiec musi byc wyzywajaco

Opublikowano
Rh zw3 są oklepane? Pokaż mi no chociaż 2 a4 b6 na zw3kach :)

ja nie mówię, że oklepane na A4 B6 tylko ogólnie.. coraz więcej tego, niestety.

Tak. Mnie to ich środki się średnio podobają..takie golfowoczwórkowe :decayed:

Opublikowano

Mlody nie sluchaj pitolenia tylko rob tak zeby sie Tobie podobalo

Ja jestem na tak

Opublikowano
  • Autor

A gdzie tam, przecież się Raggamana nie będę słuchał, co on wie :grin::grin:

Opublikowano

Mlody nie sciemniej tylko jak kupisz ta felge to w orange ja dawaj i bedzie kocur na maxa :slina:

Opublikowano
A gdzie tam, przecież się Raggamana nie będę słuchał, co on wie :grin::grin:

Toć ja stworzyłem pomysł na orange pipeczko :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor
A gdzie tam, przecież się Raggamana nie będę słuchał, co on wie :grin::grin:

Toć ja stworzyłem pomysł na orange pipeczko :decayed::naughty:

No dobra... :decayed:

Meanwhile sufit poszedł w czarną alkantarę, fot nie ma bo padać zaczęło, jutro jak będzie ok pogoda to posprzątam i porobię foty, w sumie to szału nie robi bo jest dużo niedociągnięć ale jak na "back garden job" to nie ma tragedii :decayed:

Opublikowano
A gdzie tam, przecież się Raggamana nie będę słuchał, co on wie :grin::grin:

Toć ja stworzyłem pomysł na orange pipeczko :decayed::naughty:

No dobra... :decayed:

Meanwhile sufit poszedł w czarną alkantarę, fot nie ma bo padać zaczęło, jutro jak będzie ok pogoda to posprzątam i porobię foty, w sumie to szału nie robi bo jest dużo niedociągnięć ale jak na "back garden job" to nie ma tragedii :decayed:

Ja chciałem uniknąć jakich kolwiek niedociągnięć dlatego kupiłem ori czarny. Ale może nie ma źle zrób jutro foty

Opublikowano
  • Autor

też miałem ori czarny ale alkantara moim zdaniem robi lepszy przeciąg, foty wrzucę jak ogarnę jedną kwestię :wink:

Opublikowano

Ja w B5 miałem z allegrowej alcantary to z czasem było fioletowo zamiast czarnego sufitu:thumbdown:

Opublikowano

Mi sie podoba ori czarny ale alcantary na żywo nie widziałem jeszcze obejrzę na kolejnym zlocie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Przecież ty na zloty nie jeździsz :decayed:

Opublikowano

No ostatnio nie było jak ale next one będę :decayed:

Opublikowano

Ladne rezy... a kiera " zrobiona " idealnie !!!

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

fajnie sie prezentuje :slina:

Opublikowano
co Ty pod prąd jeździsz :grin:

Rzeczywiscie :shock3: ......... i kamere chyba ktoś odwrotnie trzyma :decayed:

Kozaki :grin:

Opublikowano
  • Autor

Bo to wszystko to lustrzane odbicie, taki nowy program testuje na kompie :grin:

Opublikowano

to jest dopiero mod kierowac siedzac na fotelu pasazera :grin: dobrze wyglada,podobna do mojej,chociaz moja bardziej czarna,Ty masz chyba metalic ?? :co:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.