Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To cos podobnego do sprint blue z rs4

@Puma, daytona jest super kolorem ale niestety nie robi przeciagu :P wyglada zbyt standardowo moim zdaniem

Sent from my GT-I9100

Opublikowano

Gdzie będziesz malował furacza , na wyspach czy w Polandzie ? I ile cię mniej więcej będzie ci to kosztowało jeśli to nie tajemnica ?

Opublikowano
  • Autor

Na wyspach raczej, kolega odebrał od malowania i go wyszło 1900 euro ale robota jest naprawdę TIP TOP, wszystko facet sam rozebrał i później złożył :wink: Tylko koloru dalej nie jestem pewny :P Szukam lepszych zdjęć tego racing blue mica ale ciężko zdecydować.

Tu jest fajna strona z kolorami audi:

RS6

A tu racing blue mica po raz xxx:decayed:

rs6-racingbluemica02.jpg

rs6-racingbluemica01.jpg

r8-racingbluemica01.jpg

Każde zdjęcie pokazuje inny odcień, zależy jak pada światło:kwasny:

P.S Ragga podeślij nazwę tego koloru if you can :wink:

Opublikowano

Kingfisher Blue albo Mexico Blue o taki wlasnie kolor mi chodzilo :naughty: jeszcze na moim wymarzonym rs6 c6 sedan :shock3::slina:

Opublikowano

P.S Ragga podeślij nazwę tego koloru if you can :wink:

Nie znam nazwy ziom :kwasny: Poszukaj w necie :good:

Nowe Tuaregi mają fajne kolory.. mnie taki za***isty granat kręci:decayed:

Opublikowano

młody a nie rozważałeś oklejenia folią?

Opublikowano
  • Autor
młody a nie rozważałeś oklejenia folią?

Do oklejenia stan lakieru musi być prawie perfekt, wszystkie głębsze rysy wyjdą pod folią, zresztą nie bardzo mi się widzi mieć auto z zewnątrz inny kolor a jak otworzysz drzwi to czarne:whistling:

Opublikowano

pozatym folia to tylko folia nie uzyska sie głębi:wink:

Opublikowano
  • Autor

No i koszta nie dużo mniejsze od lakierowania...

Opublikowano
No i koszta nie dużo mniejsze od lakierowania...

no trochę to kosztuje np 5k zł oklejenie Range Rovera ale fakt jak masz lakier w złym stanie to se nie da :wink:

Opublikowano
No i koszta nie dużo mniejsze od lakierowania...

no trochę to kosztuje np 5k zł oklejenie Range Rovera ale fakt jak masz lakier w złym stanie to se nie da :wink:

z tego co wiem to siemian okleił a4 b7 avant za 4k

Opublikowano
No i koszta nie dużo mniejsze od lakierowania...

no trochę to kosztuje np 5k zł oklejenie Range Rovera ale fakt jak masz lakier w złym stanie to se nie da :wink:

z tego co wiem to siemian okleił a4 b7 avant za 4k

To Ty mało wiesz :decayed:

Opublikowano
No i koszta nie dużo mniejsze od lakierowania...

no trochę to kosztuje np 5k zł oklejenie Range Rovera ale fakt jak masz lakier w złym stanie to se nie da :wink:

z tego co wiem to siemian okleił a4 b7 avant za 4k

To Ty mało wiesz :decayed:

czyżbym był niedoaktualizowany ? :decayed: to dał więcej czy mniej :naughty:

Opublikowano
No i koszta nie dużo mniejsze od lakierowania...

no trochę to kosztuje np 5k zł oklejenie Range Rovera ale fakt jak masz lakier w złym stanie to se nie da :wink:

z tego co wiem to siemian okleił a4 b7 avant za 4k

To Ty mało wiesz :decayed:

czyżbym był niedoaktualizowany ? :decayed: to dał więcej czy mniej :naughty:

Mniej :wink: ale to było na specjalnych warunkach.

Opublikowano

2433246964

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale kolorowy misz masz:grin:

Opublikowano

bo jak by była paleta z kolorami czarny i biały to by nie było problemu :decayed:

Opublikowano

kiepski ten pomarańcz w b6..idź w ten niebieski :)

Opublikowano
  • Autor

Chyba bedzie ten Racing Mica Blue :P ale zanim kase uzbieram to jeszcze pewnie bedzie pomyslow.

P.s. Adam nie bedziesz czasem foteli sprzedawal w przyszlym roku?? :D

Sent from my GT-I9100

---------- Post dopisany 04-07-2012 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2012 at 18:07 ----------

Z okazji dostania naklejek divisionu auto zostało dzisiaj umyte :decayed: A no i nie chwaliłem się chyba jeszcze tylnymi lampami:

13414050794856.jpg

13414050592405.jpg

13414050457094.jpg

13414050349583.jpg

13414050246952.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.