Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Młody, wiem ze marka może nie zabradzo, ale kolor robi robotę

http://www.autogaleria.pl/fotografie/dacia/dacia_duster_2010_03.jpg

widziałem go dzisiaj w pełnym słońcu i powiem Ci że jest za***isty, mieni sie takim złotem:slina:

To kasztan :decayed: za dużo już tego....

Proponuje latte machiatto- metalic :naughty:

A tak na serio, to widzialem ciekawa B6 w niemczech na zlocie:

IMG_0980_1.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wiecej fot. zapodam zaraz

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

IMG_0982_1.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

IMG_0984_1.jpg

<br /><br />

IMG_0985_1.jpg

<br /><br />

IMG_0979_1.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

mialem wtedy tylko i-phona przy sobie i nim robilem fotki- wiec sorry za jakosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tego jest że już nie wiem, ostatnio już myślałem żeby zostać przy czarnym tylko jakiś inny czarny (bardziej wypaśny :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista myśl.. taki czarny z dobrą domieszką....czarnego :decayed::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin: Kiedyś ktoś się podniecał Phantom Black'iem, czym on się różni od mojego ebony pearl? Więcej perły, metalik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy , jedyny czarny ktory mi sie podoba to czarna perla, lub czarny matt z folii. Z tym ze czarna perla jest niepraktyczna. A czarny matt pasuje do aut z konkretnymi motorowniami. (moje zdanie)

Tak jak juz mlodemu D pisalem na PW- to jest jakis odcien cappuchino. Ciekawa opcja i nalezy do typow kolorow na ktorym nie widac kazdego pylka, jak na przyklad srebrny. Ja wlasnie rozmyslam nad projektem MK3 wlasnie z takim kolorem, do tego wstawki w czarnej perle. Wnetrze chcialbym miec polaczenie ciemniejszej bezowej skory z aluminium, lub czarna perłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy , jedyny czarny ktory mi sie podoba to czarna perla, lub czarny matt z folii. Z tym ze czarna perla jest niepraktyczna. A czarny matt pasuje do aut z konkretnymi motorowniami. (moje zdanie)

Tak jak juz mlodemu D pisalem na PW- to jest jakis odcien cappuchino. Ciekawa opcja i nalezy do typow kolorow na ktorym nie widac kazdego pylka, jak na przyklad srebrny. Ja wlasnie rozmyslam nad projektem MK3 wlasnie z takim kolorem, do tego wstawki w czarnej perle. Wnetrze chcialbym miec polaczenie ciemniejszej bezowej skory z aluminium, lub czarna perłą.

Problem w tym, że jadą do mnie pomarańczowe felgi i w środku będzie trochę akcentów z pomarańczowym kolorem:decayed: więc muszę chyba dobrać kolor który w miarę się skomponuje z pomarańczem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba pozostaje czarny matt lub RS-blue :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt odpada :wink:

Dlatego myślę nad

- Jakiś ładny czarny

- Sepang Blue:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy niebieski z pomarańczowym się zgra? nie widziałem chyba nigdy takiego połączenia :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy niebieski z pomarańczowym się zgra? nie widziałem chyba nigdy takiego połączenia :eusathink:

Mlody widzial ja zreszta tez i to jest dobre polaczenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy niebieski z pomarańczowym się zgra? nie widziałem chyba nigdy takiego połączenia :eusathink:

Mlody widzial ja zreszta tez i to jest dobre polaczenie :naughty:

Gdzie? Ja chyba też właśnie nie widziałem i się tego obawiam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadafi się wyszedł przed szereg. czarny czy srebrny z pomarańczowym jak najbardziej jest dobrym połączeniem. ale niebieski i pomarańczowy..? ciężko jest mi to sobie wyobrazić :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest oldskuuuuuulowe zestawienie! :naughty: Nie widzieliscie jeszcze gulf- porsche? :wink:

Tu macie new porsche wlasnie w tych barwach:

755377036_cdc8294d94.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

wiesz, jak dla mnie to pomaranczowe wstawki pasuja tylko do tego czarnego mattu najlepiej. Do innych kolorow mozna sie z czasem przyzwyczaic, ale zawsze bym czul jakis niedosyt- jakby to nie do konca bylo to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matu u siebie jakos nie widze... Jest jeszcze opcja bialy cukierek jak u Nosba :P bedzie pasowal do bialych recaro... :D

Sent from my GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...