Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

"Nie meczyc ori diod przygasaniem "? Jesli to nie jest Twoje zdanie to ktos Ci wcisnal gigantyczna bzdure.

Na diody nie ma to zadnego wplywu a po podaniu mniejszego prądu,jej zywotnosc wzrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno powodem przepalania się diod w a6 było właśnie ich przygasanie, to nie moja teoria tylko tak mi powiedział Grzechu i tak zadecydowaliśmy, zresztą co to za różnica?

Sent from my GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno powodem przepalania się diod w a6 było właśnie ich przygasanie, to nie moja teoria tylko tak mi powiedział Grzechu i tak zadecydowaliśmy, zresztą co to za różnica?

Sent from my GT-I9100

pw*:wink: * sent from my clawiatura*:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dawało po oczach :thumbup1: czekam na złożone i na auto ;D

PS, jaka szerokość rantów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Tył 2.25 cala a przód 1.75 ;)

Sent from my GT-I9100

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Gotowe do skręcenia

20120718458Copy.jpg

20120718457Copy.jpg

20120718459Copy.jpg

Na piątek kurier zamówiony po odbiór :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno powodem przepalania się diod w a6 było właśnie ich przygasanie, to nie moja teoria tylko tak mi powiedział Grzechu i tak zadecydowaliśmy, zresztą co to za różnica?

Sent from my GT-I9100

powodem padania diod w a6c6 badz rs6c6 jst ich słabe oddawanie ciepła. przez co sie przegrzew złacze połprzwodikowe.

diody zmienilismy bo ori diody z rs6 były lutowane przez kogoś inngo i już czesc była walnięta, własnie przez za małe radiatory

dwa miały podawane rozne napięcia ograniczone rezystorami przez przekaznik przełączny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody_drog

diody led w lampach z rs6 4F0 maja na tyle *duzy pobor pradu ze nie powinienien wyskakiwac blad spalonej zarowki w b6.Masz tam wlozone inne diody ?

w ori lampach siedzą diody 1W kazda i tez na takie zmeinilismy.

na diodach od dziennych błąd by nie wyskoczył. ale na diodach co palą sie ze swiatłami mijania już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody-D jaka szeroka ta felga? rant mega :banan:

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

Dzisiaj nowy gadżet zagościł do auta:

:grin::grin:

jesteś Miszczu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody-D jaka szeroka ta felga? rant mega :banan:

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

Dzisiaj nowy gadżet zagościł do auta:

:grin::grin:

jesteś Miszczu :wink:

Felga szerokością niestety szału nie robi bo 8.5 przód i 9 tył, miało być 9.5i tył ale bym musiał czekać parę tyg :/

Sent from my GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody to teraz naklejka Receism i wszystkie laski Twoje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.5 już by za błotnik wychodziło co mogłoby fajnie wyglądać- ale jak coś rant na przód a na tył dołożysz szerszy- będzie co modzić :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...