Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Nie meczyc ori diod przygasaniem "? Jesli to nie jest Twoje zdanie to ktos Ci wcisnal gigantyczna bzdure.

Na diody nie ma to zadnego wplywu a po podaniu mniejszego prądu,jej zywotnosc wzrasta.

Opublikowano
  • Autor

Podobno powodem przepalania się diod w a6 było właśnie ich przygasanie, to nie moja teoria tylko tak mi powiedział Grzechu i tak zadecydowaliśmy, zresztą co to za różnica?

Sent from my GT-I9100

Opublikowano
Podobno powodem przepalania się diod w a6 było właśnie ich przygasanie, to nie moja teoria tylko tak mi powiedział Grzechu i tak zadecydowaliśmy, zresztą co to za różnica?

Sent from my GT-I9100

pw*:wink: * sent from my clawiatura*:decayed:

Opublikowano

Jedziesz z koxem :naughty::kox:

"jest siła! jest pompa!" :lol1:

Opublikowano
Jedziesz z koxem :naughty::kox:

"jest siła! jest pompa!" :lol1:

Nie ma LIPY :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tu jeszcze jedna fota

20120717454.jpg

kolor moim zdaniem :kox:

Opublikowano
Tu jeszcze jedna fota

http://mlodyfot.webd.pl/rhzw3/20120717454.jpg

kolor moim zdaniem :kox:

no kolor bogaty, czekam na foty gotowych kółek na aucie:jerk:

Opublikowano

bedzie syto :jerk:

Opublikowano

Będzie dawało po oczach :thumbup1: czekam na złożone i na auto ;D

PS, jaka szerokość rantów ?

Opublikowano
  • Autor

:D

Tył 2.25 cala a przód 1.75 ;)

Sent from my GT-I9100

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Gotowe do skręcenia

20120718458Copy.jpg

20120718457Copy.jpg

20120718459Copy.jpg

Na piątek kurier zamówiony po odbiór :wink:

Opublikowano

Czekam na foty na autku. :good:

Opublikowano

mega:wink:

Jakbym widzial fele Tas2die4:decayed:

Opublikowano
Podobno powodem przepalania się diod w a6 było właśnie ich przygasanie, to nie moja teoria tylko tak mi powiedział Grzechu i tak zadecydowaliśmy, zresztą co to za różnica?

Sent from my GT-I9100

powodem padania diod w a6c6 badz rs6c6 jst ich słabe oddawanie ciepła. przez co sie przegrzew złacze połprzwodikowe.

diody zmienilismy bo ori diody z rs6 były lutowane przez kogoś inngo i już czesc była walnięta, własnie przez za małe radiatory

dwa miały podawane rozne napięcia ograniczone rezystorami przez przekaznik przełączny

Opublikowano
  • Autor

No i wszystko jasne ;)

Sent from my GT-I9100

Opublikowano
mlody_drog

diody led w lampach z rs6 4F0 maja na tyle *duzy pobor pradu ze nie powinienien wyskakiwac blad spalonej zarowki w b6.Masz tam wlozone inne diody ?

w ori lampach siedzą diody 1W kazda i tez na takie zmeinilismy.

na diodach od dziennych błąd by nie wyskoczył. ale na diodach co palą sie ze swiatłami mijania już tak.

Opublikowano

Młody-D jaka szeroka ta felga? rant mega :banan:

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

Dzisiaj nowy gadżet zagościł do auta:

:grin::grin:

jesteś Miszczu :wink:
Opublikowano
  • Autor
Młody-D jaka szeroka ta felga? rant mega :banan:

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

Dzisiaj nowy gadżet zagościł do auta:

:grin::grin:

jesteś Miszczu :wink:

Felga szerokością niestety szału nie robi bo 8.5 przód i 9 tył, miało być 9.5i tył ale bym musiał czekać parę tyg :/

Sent from my GT-I9100

Opublikowano

już mu tak nie słodźcie bo urośnie od tego i do auta się nie zmieści :decayed:

Opublikowano

Młody to teraz naklejka Receism i wszystkie laski Twoje :decayed:

Opublikowano

9.5 już by za błotnik wychodziło co mogłoby fajnie wyglądać- ale jak coś rant na przód a na tył dołożysz szerszy- będzie co modzić :decayed::wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.