Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się fele podobają, co prawda kolor taki sobie, ale zwracają uwage. Co to za b6 była w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody-D daj jakiś filmik jak wszystko wygląda w ruchu :wink:

koło cal za mała moim zdaniem ale do stylu auta pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tle b6 kumpla. Filmik wrzucę w weekend

Tap Tap

Młody to jest ten sam kolor co u Tasa?, bo u Ciebie jakoś bladszy, chyba ze to wina fotek, jest nieźle przód jeszcze troszkę na zewnątrz i pozamiatane:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ciemniejszy, jest ciemny pomarańcz w pochmurny dzień ale jak słońce przygrzeje to się super mieni:wink: Zaraz właśnie jedziemy kombinować z dystansami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ciemniejszy, jest ciemny pomarańcz w pochmurny dzień ale jak słońce przygrzeje to się super mieni:wink: Zaraz właśnie jedziemy kombinować z dystansami :decayed:

no to pakuj dystanse, i jakieś konkretne foto w pogodny dzień i atakuj kalendarz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył tez by sie przydało wyrzucić bardziej na zewnatrz:wink: dla mnie połaczenie kolorystyczne jest dobre, tylko mogłby bardziej wystawać, szkoda ze to nie Quattro wtedy miałbyś z tyłu negatyw i ładnie by sie felga chowała pomimo wiekszego ET, nie wiem jak w B6 ale B5 FWD niestety tył nie wpada w negatyw przy obnizeniu

Rób lepsze fotki to Ci krytykujący zmienią szybko zdanie, bo na huiowej fotce to i RS4 z d*py wyjdzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat.. koło nie pasuje totalnie, a rant dodatkowo je pomniejsza. Kolor spoko..ale ja widziałbym tak zupełnie inne toczydła. Tobie się podoba i jest :git:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno prezentuje się lepiej na żywo, co nie znaczy że jest źle, tu na forum każdy już przyzwyczajony do modów typu zderzak od sline/S4 itp . dla mnie to koło na duży + , bo w końcu nie jest to kolejna replika fabrycznych kół czy też innych tj. blq czy lm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle ale lepiej by pasowala nawet felga od tej pomaranczki - a4 Twojego kolegi albo cos z rotiform' ów a jezeli chodzi o spory rant to dla mnie BBS LM to mistrz:slina: .

Wiem, wiem, ze to wszystko swoje kosztuje ;P mimo wszystko caloksztalt na + !!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie podchodzi, ale Tobie ma się podobać :wink:

Co nie zmienia faktu, że wrażenie robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórym się aż tak nie podoba bo zbyt wielka wage przywiązują do felg? Dobra, dobranie kolorystyczne, to sprawa indywidualna młodego. Ma projekt Black/Orange- i jest "in progress". Spasowanie rozmiarów jest super, ale jazda na tym do polski będzie jak spacer dziwki na 10cm obcasach po kocich łbach :decayed: -coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno zmiany w aucie młodego wywołały poruszenie i kontrowersje :decayed: byli samemu właścicielowi autko cieszy oko, to najwazniejsze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacko teraz wygląda i lepiej niż na felgach od RS6 tym bardziej, że kolega idzie w taki pakiet czarno pomarańczowy to zobowiązywało do pomalowania coś na pomarańczowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka w kolor felg :thumbdown::sarcastic: w a4 to trochę już myszką trącają, a jeśli chodzi o nowe felgi młodego to w sumie ok, w końcu właścicielowi mają się podobać, chociaż do takiego projeku to felga musiałaby być jakaś bardziej gruba, ta mi jednak do vw bardziej pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...