Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

tak się mu dluzej przyglądałem- i myślę ze ten chrom się gryzie się z autem bo młody najpierw obrał opcje black- i pousuwał chrom a później dodał chromowe felgi- i to nie gra ze sobą. Granica pomiędzy chiqita-tunning a :kox:- tuning jest cieniutka... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mi sie podobaja kometarze tego typu ze w tym aucie cos nie pasuje :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyposażeniem w tej eSie też szału nie ma :decayed:

W porownaniu do twojego wypasu to 90% tego klubu jezdzi gola seria :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się mu dluzej przyglądałem- i myślę ze ten chrom się gryzie się z autem bo młody najpierw obrał opcje black- i pousuwał chrom a później dodał chromowe felgi- i to nie gra ze sobą. Granica pomiędzy chiqita-tunning a :kox:- tuning jest cieniutka... :naughty:

właśnie.. kiedyś mówiłem młodemu żeby walnał rant w pomarańcz, a środek na czarno :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czarnych srodkach to dopoero jak 16" by wygladalo :whistling: tak jak jest jest za***iście :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyposażeniem w tej eSie też szału nie ma :decayed:

No Bartek, do Ciebie to kondon 1.6 :decayed: poczekaj, wizual się skończy to i się za wyposażenie weźmiemy :wink:

Widzę, że dużo kontrowersji zrobiły te moje koła :decayed: Może to plus bo się wątek zrobił bardziej popularny :grin: Co do kolorystyki i tego jak tu nie pasuje do pakietu black, rant nie jest w CHROMIE tylko polerka :wink:, zrobiłem boczne kierunki z powrotem w chrom więc już mały detal jest co pasuje do rantu i w przyszłości chyba lusterka pójdą w srebrny mat albo zostaną zastąpione s4 więc z srebrnych rzeczy na aucie będą : znaczki audi, kierunki, rant i lustra :hi:

Miałem trochę problemów więc nie miałem czasu nawet ogarnąć auta i jakiejś sesji ale w niedzielę jest zlot więc auto powinno być przygotowane i wtedy zrobię porządne foty to może zmienicie zdanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droczę się. Dobrze wiesz, że Twoje auto bardzo mi się podoba... Niestety jeśli chodzi o fele to też mam mieszane uczucia (tylko mi tu z S line nie wyjeżdżajcie - dobry rant też jest porządany). Obręcze, które założyłeś mają taką konstrukcję, że rzeczywiście felga mała się wydaje... Czekamy na efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała się wydaję trochę, też tak pomyślałem jak ją założyłem, dlatego też nigdy bym jej nie założył do auta którym nie można siąść na wysokości rantu, jednak dobra gleba na pewno daje efekt, na ten rok na pewno koło zostaje, robi robotę, ludzie się patrzą, a na glebie jak siadłem w mieście to nawet zdjęcie ktoś robił :decayed: Nie wiem czy dlatego żeby wysłać do Tedego czy dlatego, że fajnie wygląda :grin: W niedzielę wrzucę jakiś filmik jak to wygląda w ruchu :naughty:

Wiem Bartek, że się droczysz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie.. kiedyś mówiłem młodemu żeby walnał rant w pomarańcz, a środek na czarno :naughty::naughty:

o to by bylo to! Wcale by male nie wygladaly- moze ktos zapoda mlodemu jakis maly VT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka się zrobiła na tych felga , a ci którym się nie podoba po prostu nie czują klimatu "wyspiarzy":kox::grin:

Dawać, może będzie pomysł na następny sezon:decayed:

6118774902_cd0d2314e1_b.jpg

Te koło robi robote tylko te znaczki BMW mógł gość usunąć

Tu jest więcej zdjęć :

Bagged6 | Klutch Republik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka się zrobiła na tych felga , a ci którym się nie podoba po prostu nie czują klimatu "wyspiarzy":kox::grin:
Dawać, może będzie pomysł na następny sezon:decayed:

http://farm7.static.flickr.com/6200/6118774902_cd0d2314e1_b.jpg

Te koło robi robote tylko te znaczki BMW mógł gość usunąć

Tu jest więcej zdjęć :

Bagged6 | Klutch Republik

Jak dla mnie fele z x5 sa kozackie ale oklepane jak by to Mlody powiedzial :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...