Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak mówiłem kibel straszny :(

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

te fele są za małe..poza tym tak jak Ci wcześniej pisałem że do b6 nie pasują..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie nie pasują, po za tym felgi tego typu muszą mieć większy rozmiar, w 18" nie robią roboty. Dużo bardziej podobało mi się na RS6tkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jednej rzeczy chyba nie zauważyliście... To auto na trochę odmienny styl niż większość aut na forum. Jak ktoś pakuje air ride do auta to idzie bardziej w show a rs 6 czy nawet ori rs 4 show nie zrobisz nie ważne jak byś chciał... Spoko, przyjmuje krytykę ale tu się liczy spasowanie rantu z nadkolem i tui ze wygląda odmienne od innych A4 ;) ale szanuje opinie

Tap Tap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciebie rozumiem ale nawet do tego typu show nie wygląda za specjalnie. W takiej sytuacji bardziej jakieś rotiformy w kolorku lepiej wyglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie to już kwestia gustu. Jednym będzie się podobać a innym nie. Mi się podobają na B6 Mlodego. Najważniejsze żeby jemu się podobało:wink:

A co do gumy to te 40 przy 205 jest idealne. Teraz to widać jak auto bokiem soi, bo przy tym naciągu guma wydaje się niższa.

A mówiąc 35 profil to wrzuciłbym na 225 lub 215, na pewno nie na 205 bo to już byłby hardcore:kwasny:

No ciekaw jestem jak na żywo się prezenci:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem bo dla większości to tylko S-line fele to rs6 albo avusy itd. Auto wyzwoliło w was emocje tylko to się liczy a skoro tyle osób się wypowiedziało to cel został osiągnięty. Dowidzenia

Emocje? przestań, to koło totalnie nie pasuje do tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem bo dla większości to tylko S-line fele to rs6 albo avusy itd. Auto wyzwoliło w was emocje tylko to się liczy a skoro tyle osób się wypowiedziało to cel został osiągnięty. Dowidzenia

Emocje? przestań, to koło totalnie nie pasuje do tego auta.

A co pasuje RS6? Poczekajcie jeszcze Młody zdobędzie nagrodę za tydzień i wtedy pogadamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem bo dla większości to tylko S-line fele to rs6 albo avusy itd. Auto wyzwoliło w was emocje tylko to się liczy a skoro tyle osób się wypowiedziało to cel został osiągnięty. Dowidzenia

Emocje? przestań, to koło totalnie nie pasuje do tego auta.

A co pasuje RS6? Poczekajcie jeszcze Młody zdobędzie nagrodę za tydzień i wtedy pogadamy !

Pasować pasuje z RS6, ale szału nie robi, po prostu jest fajnie, a to pomarańczowe wręcz szpeci, no ale skoro właścicielowi się podoba to nie ma o czym już gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt koncowy jest :slina::slina::slina: jak dlamnie pieknie sie prezetuje na tym kole ale co ja sie tam znam :polew: Mlody wkladaj z powrotem rs6 bedzie kocur i jeszcze sobie air-a do gory podnies i tak lataj moze wtedy bedzie szal :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo jeszcze nie spotkałem się z negatywną opinią :wink: Mi się podoba, koło zostaje, jutro będziemy jeszcze pracować nad dystansem co by przód wysadzić trochę bardziej :wink:No niestety, co zrobić, wszystkim nie dogodzę:kwasny: Może te foty nie oddają tego efektu bo w realu ten kolor super zgrywa się z resztą :wink: Małe może jest ale tu chodzi o szerokość i naciąg + air nadrabiają brak wielkości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krotko panowie Pie....ie glupoty

tutaj na forum widze najwazneisze zeby bylo ORi albo pod slinepodchodzace, jak ktos zrobi cos innego to juz bura wielka i od razu ze nie pasuje, auto ma inny styl niez 95% tego forum i tyle, robione jest w innym kierunku

Moze mi jeszcze powiecie ze auto rok temu wygladalo lepiej niz jest teraz?

Kola rzeczywisice wydaja sie male bo patrzycie na sam rotor ktory wyglada na 17 czy nawet 16", ale rzy felgach z rantem zawsze tak bedzie

Moim zdnaiem jest dobrze , fotka nigdy nie odda wrazenia na zywca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...