Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Własnie wróciłem ze zlotu VAG'ów w Fermoy, auto zajęło pierwsze miejsce w klasie A4/S4/Rs4 oraz pierwsze w klasie ogólnej samochodów chłodzonych cieczą, nie spotkałem się ze złą opinią na temat kół, jest :banan::banan: W tygodniu ogarniamy profi sesje to może zmienicie zdanie :decayed: Jak jakieś foty ze zlotu do mnie dojdą to będę wrzucał, narazie jest jedna jak udawałem irlandzkiego farmera (skarpetki) :grin::grin:

309064_491816310847208_2127656474_n.jpg

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

Sznurówki miały pasować do kół ale kod lakieru się nie zgadzał :decayed:

426666_491812154180957_1811209067_n.jpg

269694_345954222157052_1575936366_n.jpg

No i elita klubowa, parę nagród się zebrało w klubie :banan:

309149_457324860966218_2090588172_n.jpg

Opublikowano

coś złego Ci się ze skarpetami stało na 1 foto :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

dobrze się prezentuje, niezła polerka:thumbup1:

Opublikowano

Te fotki wyszły znacznie lepiej niż wcześniejsze. Graty!

Opublikowano

a co sie mieli czepiać jak koło elegancko leży, tylko ten tył by trzebabyło wypchnąć trochę:wink:, jednak ten kolor to była wina słabych fot:wink:, bo na tych nieźle ta pomarańcza wygląda:wink:

Opublikowano
  • Autor

Lakier jest w strasznie opłakanym stanie, na fotach wychodzi dobrze, na żywo nie mogę na niego patrzec :decayed: jak wszystko pójdzie jak planowane to w tym roku zawita nowy kolor i zacznie się dbanie o lakier:decayed:

Co do skarpetek to opisałem wyżej co one przestawiały :polew:

Opublikowano

no graty Mlody piekne auto godne podjum :good:

Opublikowano

Nie ma lipy klasa A4/S4/RS4 Nalezala do nas ! Jeszcze raz Mati graty!:naughty:

Opublikowano

Mlody..nastepnym razem zakladaj pomaranczowe skary az po pachwiny ;) na glebie jest lepiej ;) znacznie lepiej !:D

Opublikowano
Mlody..nastepnym razem zakladaj pomaranczowe skary az po pachwiny ;) na glebie jest lepiej ;) znacznie lepiej !:D

Taaa :polew:

Opublikowano
  • Autor

photo.jpg

photo_1.jpg

Znalezione w sieci :decayed: Ogólnie lampy i felgi zrobiły furorę na zlocie :banan::banan:

Opublikowano

Ładnie ja porobiłeś aż sie fajnie oglada twoje mody:)

Opublikowano

Gratki Mlody wygranych :wink:

No ta B6 jest nie powtarzalna, drugiej takiej się nie znajdzie:decayed:

Opublikowano

To zdjęcie w ruchu - kocur felgi :decayed:

Opublikowano

Mlody ma spasowane felgi????

To sa spasowane felgi!!!! :banan::banan::banan::decayed:- Madafaka- edyszon:

a3_sportback_spasowane_felgi.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Mlodemu chyba tak air nie zejdzie ale nie jestem pewien niech on sie wypowie,ale powiem ze spasowanie w tej czerwonej jest :slina::slina::slina:

Opublikowano

no Młody fura poprostu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Niestety mój air jak Kadafi powiedział tak nisko nie schodzi:kwasny: Zdjęcie tej a3 widziałem i miałem nadzieję, że tak usiądzie ale cóż, Tył zostanie wypchnięty jeszcze troszeczkę, przód również, teraz mam całą zimę na eksperymenty z dystansami :banan: No i trzeba zacząć myśleć nad kolorem, dalej słucham waszych propozycji bo jak dla mnie narazie wygrywa Sepang Blue z palety Audi Exclusive :jerk:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

żeby nie było, że A4 klub Polska nie jest godnie reprezentowany za granicami kraju :wink:

405508_471192682898490_1386151487_n.jpg

No i tu jeszcze pare znalezionych w sieci

542537_471187072899051_1127290120_n.jpg

292487_471192722898486_1995860107_n.jpg

540188_471192742898484_2050414766_n.jpg

I my z Iconslave'm próbujemy nowe krótkofalówki :polew::polew::polew: majątek bo aż 20 euro poszło w piz... okazały się gówno warte :grin:

305089_471192649565160_900109796_n.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.