Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

to byłoby za dużo pomarańczowego jak na moje.. nic Ci nie sugeruję, ale biały i pomarańczowy za***iście do siebie pasują :whistling::decayed:

Chyba masz racje, wtedy by była na prawde czikita edyszon:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy myciu znowu się załamałem, lakier w bardzo opłakanym stanie :facepalm:

Za tydzień lecę do Polski na parę dni, zamówiłem dwie puszki plasti dipa, jedna biała jedna niebieska, będę próbował na mazdzie kuzyna :decayed: Zrobimy jeden błotnik biały, drugi niebieski i pojeździmy z tydzień, popróbujemy na myjni, pod ciśnieniem, pod szczotą, wszystko opiszę i zrobię filmik, jeśli efekt mnie zadowoli a trwałość nie będzie najgorsza to po przyjeździe zamawiam cały kit na moje auto :wink: Co do koloru to dalej nie wiem, może zrobię tak jak na tym filmiku S4 i pomieszam niebieski z czarnym:kox:

Widzę, że w ofercie jest jeszcze fluorescent orange, może jak by pomieszać ten orange z czarnym i zrobić ciemny pomarańcz :eusathink:

swietny pomysl przetestowac to na starym aucie co by szkoda nie bylo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedzie gites to tezzmieniam kolor mati

ale Twój kolor jest świetny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody a co to za lampy co masz?

lepiej zapytaj na pw o koszta to juz mniej beda Ci sie podobac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedzie gites to tezzmieniam kolor mati

ale Twój kolor jest świetny!

Mlody zgadzam się z Jędrkiem. Mlody twój kolor super, po prostu go odśwież i będzie elegancko:wink:. Nie kombinuj bo przesadzisz a odwrotu juz nie będzie jak wyjdzie kupa:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedzie gites to tezzmieniam kolor mati

ale Twój kolor jest świetny!

Mlody zgadzam się z Jędrkiem. Mlody twój kolor super, po prostu go odśwież i będzie elegancko:wink:. Nie kombinuj bo przesadzisz a odwrotu juz nie będzie jak wyjdzie kupa:kwasny:

Luki ale to bylo o moim aucie :) eheh a co do koloru to plastidipem bedziemy jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedzie gites to tezzmieniam kolor mati

ale Twój kolor jest świetny!

Mlody zgadzam się z Jędrkiem. Mlody twój kolor super, po prostu go odśwież i będzie elegancko:wink:. Nie kombinuj bo przesadzisz a odwrotu juz nie będzie jak wyjdzie kupa:kwasny:

Luki ale to bylo o moim aucie :) eheh a co do koloru to plastidipem bedziemy jechac

Nie wiem mi tam mat nie podchodzi i ten plasti dip, ewentualnie jak pomalujecie to połóżcie jeszcze plasti dip clear:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam jak ktoś mocno chce to kasa nie straszna:wink:

tak trzymaj

a lampy to przeszczep : ledy rs6, bixy z b8 i tak dalej :)

konkretniej

soczewki b8, przetwornice koiti d4s, z rs6 to zostały jedeynie wnetrza z mocowaniem ledów ale poprzerabiane pod kierunki i drl

ledy kupine z allegro i wpasowywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam jak ktoś mocno chce to kasa nie straszna:wink:

tak trzymaj

a lampy to przeszczep : ledy rs6, bixy z b8 i tak dalej :)

konkretniej

soczewki b8, przetwornice koiti d4s, z rs6 to zostały jedeynie wnetrza z mocowaniem ledów ale poprzerabiane pod kierunki i drl

ledy kupine z allegro i wpasowywane.

majstersztyk bravo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...