Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, temat mi znany :wink: Mariusz robił felgi, właśnie czekam na odpowiedź jak to się trzyma przy myciu gąbką/płynem i jak jest z nałożeniem, pytanie teraz, biały mat czy niebieski mat:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, temat mi znany :wink: Mariusz robił felgi, właśnie czekam na odpowiedź jak to się trzyma przy myciu gąbką/płynem i jak jest z nałożeniem, pytanie teraz, biały mat czy niebieski mat:decayed:

z gąbką może byś średnio, chyba że bardzo miękka, ogólnie chemię, jaka jest na myjniach samoobsługowych znosi dobrze :wink:

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

btw - NIEBIESKI MAT !!!!!! :decayed: wtedy uwidocznią się wloty, grill, światełka.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, temat mi znany :wink: Mariusz robił felgi, właśnie czekam na odpowiedź jak to się trzyma przy myciu gąbką/płynem i jak jest z nałożeniem, pytanie teraz, biały mat czy niebieski mat:decayed:

z gąbką może byś średnio, chyba że bardzo miękka, ogólnie chemię, jaka jest na myjniach samoobsługowych znosi dobrze :wink:

No a chociaż rękawica do mycia czy coś? Przecież samym ciśnieniem nie domyję auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, temat mi znany :wink: Mariusz robił felgi, właśnie czekam na odpowiedź jak to się trzyma przy myciu gąbką/płynem i jak jest z nałożeniem, pytanie teraz, biały mat czy niebieski mat:decayed:

z gąbką może byś średnio, chyba że bardzo miękka, ogólnie chemię, jaka jest na myjniach samoobsługowych znosi dobrze :wink:

No a chociaż rękawica do mycia czy coś? Przecież samym ciśnieniem nie domyję auta :wink:

uwierz że ten mat domyjesz :wink: to nie jest powłoka lakiernicza żeby detailing przeprowadzać :wink: tylko trochę gumy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, temat mi znany :wink: Mariusz robił felgi, właśnie czekam na odpowiedź jak to się trzyma przy myciu gąbką/płynem i jak jest z nałożeniem, pytanie teraz, biały mat czy niebieski mat:decayed:

z gąbką może byś średnio, chyba że bardzo miękka, ogólnie chemię, jaka jest na myjniach samoobsługowych znosi dobrze :wink:

No a chociaż rękawica do mycia czy coś? Przecież samym ciśnieniem nie domyję auta :wink:

ja będę tym grile malował i nie martwię się o nic:wink: z tym że ja najwyżej wezmę farbę i poprawię np odpryski (pewnie trzeba będzie zdjąć całą warstwę i nanieść na nowo:kwasny:) ale ciekawe jak klapa po odpryskach albo owady do zmycia.. ciekawi mnie jak one będą z tego schodzić :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody-D a nie lepiej okleić niż malować?

ps niebieski jest :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody-D a nie lepiej okleić niż malować?

ps niebieski jest :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

słyszałem że folia nie jest wcale taka dobra :kwasny: tzn nie jest trwała bo po niedługim czasie często robią się bąble i folia odchodzi:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody-D a nie lepiej okleić niż malować?

ps niebieski jest :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

słyszałem że folia nie jest wcale taka dobra :kwasny: tzn nie jest trwała bo po niedługim czasie często robią się bąble i folia odchodzi:kwasny:

a obkejenie calego auta to od 3 tys w gore :whistling: wiec chyba lepiej dolozyc troche i pomalowac,ja kupilem pasti dip i walne na chrom wokol szyb zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem pasti dip i walne na chrom wokol szyb zobaczymy :wink:

Pochwal się później efektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem pasti dip i walne na chrom wokol szyb zobaczymy :wink:

Pochwal się później efektami.

Malowalem wczoraj (z Andrzejem Srb) plastidip'em na czarny mat moje grile i efekt póki co wg mnie jest :banan: nienajgorszy :tongue:

zobaczymy jak z trwałością ale teraz jestem mega zadowolony :wink:

494aa0d93a1c29fcmed.jpg

75a72eb4ce6203e6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tablica też poszła w czarny mat :polew:

szary mat wyszedł ale chyba to poprawię bo jednak nie pasuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy myciu znowu się załamałem, lakier w bardzo opłakanym stanie :facepalm:

Za tydzień lecę do Polski na parę dni, zamówiłem dwie puszki plasti dipa, jedna biała jedna niebieska, będę próbował na mazdzie kuzyna :decayed: Zrobimy jeden błotnik biały, drugi niebieski i pojeździmy z tydzień, popróbujemy na myjni, pod ciśnieniem, pod szczotą, wszystko opiszę i zrobię filmik, jeśli efekt mnie zadowoli a trwałość nie będzie najgorsza to po przyjeździe zamawiam cały kit na moje auto :wink: Co do koloru to dalej nie wiem, może zrobię tak jak na tym filmiku S4 i pomieszam niebieski z czarnym:kox:

Widzę, że w ofercie jest jeszcze fluorescent orange, może jak by pomieszać ten orange z czarnym i zrobić ciemny pomarańcz :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byłoby za dużo pomarańczowego jak na moje.. nic Ci nie sugeruję, ale biały i pomarańczowy za***iście do siebie pasują :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...