Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Młody bierz różowy..będzie pasowało Ci do charakteru :grin:

Opublikowano

Lukasz wam obu pasuje do nicka :)

Opublikowano

Gdzie? Ja chyba też właśnie nie widziałem i się tego obawiam :kwasny:

na "Raceims" beemke niebieska naposaranczowychkolach nie widziales?zawszemozesz poprosic kogos zeby civtzrobil

Opublikowano

to wózek naszego forumowicza, tas2die4

P4200880j_rerwwhr.jpg

Opublikowano
to wózek naszego forumowicza, tas2die4

http://s6.ifotos.pl/img/P4200880j_rerwwhr.jpg

to ta fura z "raceism" :slina:no i co slabo :slina:

Opublikowano

słabo bo to tylko bmw :)

Opublikowano
słabo bo to tylko bmw :)

Icon nie czepiaj sie tu chodzi o zestawienie kolorow :slina: a i bmw wyglada zacnie :slina:

Opublikowano
  • Autor

Ty Ragga a moze go ojebie w dolary jak twoje listwy?? :D

No blue & orange na bmce tasaa faktycznie super sie prezentuje, sorry Tomek, nie skojarzylem go :P

Sent from my GT-I9100

Opublikowano
Ty Ragga a moze go ojebie w dolary jak twoje listwy?? :D

No blue & orange na bmce tasaa faktycznie super sie prezentuje, sorry Tomek, nie skojarzylem go :P

Sent from my GT-I9100

a mowilem ze widziales i jest kocur :naughty:

Opublikowano

tomek jajasobie robie :P

a mati jak pokolorujesz juz auto to bedzie :jerk:

Opublikowano
to wózek naszego forumowicza, tas2die4

http://s6.ifotos.pl/img/P4200880j_rerwwhr.jpg

Kolorek piękny! :kox: I furka też... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jak już niebieski to Sepang blue:banan:

Opublikowano
Ty Ragga a moze go ojebie w dolary jak twoje listwy?? :D

No blue & orange na bmce tasaa faktycznie super sie prezentuje, sorry Tomek, nie skojarzylem go :P

Sent from my GT-I9100

a mowilem ze widziales i jest kocur :naughty:

tego to ja też widziałem, ale nie skojarzyłem.. i rzeczywiście jest fajnie, tylko jakby to wyglądało przy B6? jestem ciekaw :good:

Opublikowano

i jak lampy dojechały ?

Opublikowano
  • Autor

Takkk, dzisiaj zamontowałem :decayed:

Powiem tak, robotę robią ZA JE BISTĄ, efekt w nocy BAJKA, w dzień jeszcze nie widziałem bo późno je zamontowałem, jutro porobie dokładne foty.

Soczewka od B8 + ori xenon to po prostu bajka :jerk: po zwykłych żarówkach to jest normalnie dzień w noc :grin:

Kierunek też robi zajebistą robotę, jest mały problem z podłączeniem bo jak kierunek mrugnie z 12 razy to wyskakuje błąd postojówki i trzeba wyłączyć i włączyć światła, muszę ogarnąć to, żeby białe nie mrugały z kierunkiem tylko gasły na czas trwania kierunku.

Poza tym to :kox:

---------- Post dopisany 15-07-2012 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2012 at 23:54 ----------

Szybkie foto w nocy, jutro zrobię więcej w dzień

img5092r.jpg

Opublikowano

Lampy są mega :slina: Kupiłeś takie gotowe, czy ktoś Ci przerabiał?

Opublikowano
Lampy są mega :slina: Kupiłeś takie gotowe, czy ktoś Ci przerabiał?

Na odpuście kupił :whistling: poczytaj stronę wstecz, to się dowiesz :facepalm:

Opublikowano
Lampy są mega :slina: Kupiłeś takie gotowe, czy ktoś Ci przerabiał?

Na odpuście kupił :whistling: poczytaj stronę wstecz, to się dowiesz :facepalm:

spokojnie, już sobie doczytałem kilka stron wstecz :wink:

PS: nie zawsze mam możliwość by być na bieżąco z poczynaniami wszystkich użytkowników, zawsze można coś przeoczyć :whistling:

Opublikowano
Lampy są mega :slina: Kupiłeś takie gotowe, czy ktoś Ci przerabiał?

Na odpuście kupił :whistling: poczytaj stronę wstecz, to się dowiesz :facepalm:

spokojnie, już sobie doczytałem kilka stron wstecz :wink:

PS: nie zawsze mam możliwość by być na bieżąco z poczynaniami wszystkich użytkowników, zawsze można coś przeoczyć :whistling:

... ale przeczytanie paru stron wstecz to chyba nie jest aż tak dużo :doh:

Opublikowano
Lampy są mega :slina: Kupiłeś takie gotowe, czy ktoś Ci przerabiał?

Na odpuście kupił :whistling: poczytaj stronę wstecz, to się dowiesz :facepalm:

spokojnie, już sobie doczytałem kilka stron wstecz :wink:

PS: nie zawsze mam możliwość by być na bieżąco z poczynaniami wszystkich użytkowników, zawsze można coś przeoczyć :whistling:

... ale przeczytanie paru stron wstecz to chyba nie jest aż tak dużo :doh:

Nie jest, nie jest... Dobra, tych których to oburzyło - przepraszam :sorry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.