Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tylko żeby kupić felgi "do zrobienia" to bym musiał być na miejscu i jechać je dokładnie sprawdzić, obejrzeć, bo nie chcę kupować felg za 2k i wysyłać je do Irlandii żeby potem zapłacić tutaj jeszcze ze 150-200 euro od sztuki za prostowanie. Kupowanie w ciemno to tylko od sprawdzonych osób :wink:

Opublikowano

Chyba że tak, zapomniałem że to ira :facepalm:

Opublikowano

bbs rs powala mnie na kolana za każdym razem :slina:BBS-RS-wheels.jpg

Opublikowano

jak już nie chcesz OEM Audi to ja bym był za Rotiform albo BBS LM :slina:

Opublikowano
  • Autor

Kto będzie te rs'y czyścił :grin:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

Narazie nie mam kasy na nowe felgi i wpadły opony z lekkim "stretchem"

205/40/18 na feldze 8", wrzucę lepsze foty później

Narazie nie jestem w ogóle zadowolony z efektu bo są za bardzo schowane, dystans trzeba :decayed: No i felgi odmalować, niestety ten sezon i tak jeszcze będa musiały przejeździć, dopiero na następny wpadnie coś rwiącego suty :grin:

20120521_095124Copy.jpg

Opublikowano

musisz oko przyzwyczaić do braku gumy :) kiedy będzie montaż eyesów ?

Opublikowano

Nue oklepane i moim zdaniem felg anie ma pierd...a

bbs rs w 18" dorwac to graniczy niemal z cudem a jak juz znajdziej to niebotyczne pieniadze

Artec L albo rh w choooj szerokie tak jak Ci juz mowilem, powinienes isc w szerokosc

Opublikowano
To moja A4 na grafitowych 17'' wolfrace i 235/45 17 falken, z tylu 5 mm dystans,przyciemnione szyby,z przodu hamulce EBC Ultimax z klockami Greenstuff - super hamulce polecam zadnego porownania do standardowych,jeszcze tylko w planach S-line bodykit

http://imageshack.us/f/442/21042012053.jpg/

A tutaj zeszloroczne zdjecie jeszcze bez przyciemnionych szyb i na srebrnych replikach z S3

http://img827.imageshack.us/img827/5721/fujifinepix002.jpg

Grafitowy kolor felg moim zdaniem wyglada super,srebrne i czarne to takie popularne

Coś ci jedno zdjęcie nie bangla , ale juz poprawiłem :wink:

scaled.php?server=442&filename=21042012053.jpg&res=landing

Opublikowano
  • Autor

Okej, a że tak zapytam, co to ma do mojego auta?? :decayed:

Okej, załatwiłem dystanse 15mm na tył, jeszcze z 5mm by mogły wyjść więc będzie 20mm na tył, na przód narazie nie mam nic i wygląda tragicznie ale wpadną też 15mm :wink::wink:

Sorry, że auto brudne, foty robione telefonem

20120521_202814.jpg

20120521_202733.jpg

20120521_202750.jpg

Przymiarka czarnych ringów, nie podeszły mi :kwasny:

20120521_214605.jpg

No i tutaj z tyłu dystans:

Przed:

20120521_193124.jpg

I po:

20120521_202634.jpg

Ale chudziutka oponka :decayed::decayed:

20120521_193102.jpg

Na przód dystans też koniecznie muszę zorganizować bo masakra tak koło schowane :grin:

20120521_193134.jpg

A tutaj fotka naciągu:

20120521_193149.jpg

Teraz zostało odmalować koła na nowy sezon i narazie jeszcze na nich pojeździć bo mam inne priorytety niestety

Opublikowano

no niezle lezy,ale auto jak suka powinna lezec przy nodze :kox:

Opublikowano
  • Autor
musisz oko przyzwyczaić do braku gumy :) kiedy będzie montaż eyesów ?

Eyes'y pewnie next week, zależy od szefa :thumbup1:

Opublikowano

niezle lezy, da sie wogole tym skrecac czy tylko jazda na wprost?!:kox:

Opublikowano
niezle lezy, da sie wogole tym skrecac czy tylko jazda na wprost?!:kox:

To jest pozycja STOP/Parking, żeby pojechać trzeba powietrza napompować :decayed:

Opublikowano

pieknie lezy, moim zdaniem taki dystans na tyl wystarczy, ale obadam na zywca w piatek

, nizej nie ma sensu moim zdaniem schodzic

auto lezy tak jak moje, no moze tyl odbobine wyzej, ale pozatym jest kosa

Opublikowano

lusterka montowałeś ?

Opublikowano
  • Autor
lusterka montowałeś ?

Niee, musiałem wyciągnąć całą prowadnicę szyby bo wydawała z siebie jakieś dziwne dźwięki, ale już naprawione :thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

No i jest nowa kierownica, gałka biegów i ręcznego, do tego wpadły nowe dekory i zabudowa bagażnika

Pole walki:

20120523_164252.jpg

Przód:

20120523_171829.jpg

No i reszta:

20120523_183234.jpg

20120523_183242.jpg

20120523_183250.jpg

20120523_183305.jpg

No i bagażniczek :decayed:

Muszę jeszcze podnieść lekko butlę i ogarnąć boczki w alkantarę ale to dopiero później, najpierw zajmę się sufitem w alkantarę :wink:

20120523_195304.jpg

20120523_195310.jpg

Jutro wrzucę zdjęcia wszystkiego w aucie, dzisiaj zapomniałem a już ciemno :kwasny:, listwy są trochę jaśniejsze niż nić na kierownicy ale fajnie się komponują :thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

No i jest nowa kierownica, gałka biegów i ręcznego, do tego wpadły nowe dekory i zabudowa bagażnika

Pole walki:

20120523_164252.jpg

Przód:

20120523_171829.jpg

No i reszta:

20120523_183234.jpg

20120523_183242.jpg

20120523_183250.jpg

20120523_183305.jpg

No i bagażniczek :decayed:

Muszę jeszcze podnieść lekko butlę i ogarnąć boczki w alkantarę ale to dopiero później, najpierw zajmę się sufitem w alkantarę :wink:

20120523_195304.jpg

20120523_195310.jpg

Jutro wrzucę zdjęcia wszystkiego w aucie, dzisiaj zapomniałem a już ciemno :kwasny:, listwy są trochę jaśniejsze niż nić na kierownicy ale fajnie się komponują :thumbup1:

Opublikowano

Mój człowiek :grin:

Opublikowano

będzie git :)

Opublikowano

Zakładaj te dekory i dawaj foty bo jestem ciekaw wyglądu jak to komponuje się w całości. :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.