Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Były jedne tylko na zlocie, różowe na białym golfie :decayed:

Opublikowano
Były jedne tylko na zlocie, różowe na białym golfie :decayed:

nie no fajne sa a czy to wazne ze oklepane?tobie maja sie podobac i robic robote na aucie,Ciasny tez mowil ze jego x5 oklepane a ja na zywca (oprocz jego)jeszcz w irl nie widzialem :naughty:

Opublikowano
Kliknij w baner pod moją wypowiedzią a dowiesz się więcej (brzmi jak oferta jakiejś wróżki) :decayed::grin: Pisz do Raggaman'a :wink:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

Rozważam felgi Rh zw3:

http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/80/09/32/2380093232_3

Co myślicie?

Za mao ambitne :decayed::decayed:

Opublikowano

te felgi w poscie powyzej szalu na Mlodego aucie nie zrobia :thumbdown: ale rh zw3 z dobrym naciagiem urwa dupe :slina:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Mlody zobacz sobie tutaj jak na a4b6 rozne felgi wygladaja :naughty:

B6 A4 Wheel Thread

Opublikowano
te felgi w poscie powyzej szalu na Mlodego aucie nie zrobia :thumbdown: ale rh zw3 z dobrym naciagiem urwa dupe :slina:

kwestia gustu.. dla mnie RH są oklepane, a te z pierwszego linka wydaje mi się, że mogą być fajne. choć cena powalająca.. B6 jest o tyle fajnym autem, że dużo kół na nim dobrze wygląda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Rh zw3 są oklepane? Pokaż mi no chociaż 2 a4 b6 na zw3kach :)

Opublikowano
  • Autor

Taki nikczemny plan:decayed: Środki Orange, rant polerka i dobry naciąg, fele pewnie będą 9.5 cala szerokie a na to oponka 205/40/18 czyli wyjdzie coś takiego :wink:

9.5_205_40_R18_2_595.jpg

9.5_205_40_R18_3_595.jpg

Opublikowano

widzę że napaliłeś się w pełni na rant:naughty:

a o czymś takim nie myślałeś ?

Audi RS5 salon Polska okazja wyjątkowy, 2011r., 4200cm3, 450 KM - otomoto.pl

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

a jak z rantem, to ja bym jakieś konkretne bbsy wrzucił :naughty:

chociaż nie wiem czy b6 jest stworzone do rantu, bmw e46 napewno ale nie wiem czy b6:wink:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

a typu dotz mugello ?

Opublikowano

Dawno tu nie zagladałem a jest ogień :kox:

Widze że kompletu brakuje Ci tylko moich stołków :wink:

Opublikowano
  • Autor

A co, sprzedajesz stołki?? :decayed: A co do felg to cały czas myślę, rh zw3 widziałem na golfie w ostatnią niedzielę i było :slina: Nie mogę znaleźć takich na b6, jest ktoś ogarnięty od photoshopa co by mi je wrzucił na a4ke i pomalował środki na pomarańcz??

Opublikowano

Wg mnie RH ZW3 z pomaranczowym srodkiem bedzie spoko :slina:

Opublikowano
Rh zw3 są oklepane? Pokaż mi no chociaż 2 a4 b6 na zw3kach :)

ja nie mówię, że oklepane na A4 B6 tylko ogólnie.. coraz więcej tego, niestety.

Opublikowano

Mlody Tak na szybkiego robione:wink:

mlodyo.jpg

Opublikowano
Mlody Tak na szybkiego robione:wink:

http://img689.imageshack.us/img689/4365/mlodyo.jpg

niby okey, ale wydaję mi się że są lepsze wzory jeśli chodzi o felgi które leżą lepiej na b6.

Opublikowano

Młody do pomarańczowych kół to zaciski na żółto by sie chyba przydało pomalować:naughty:

Opublikowano
Młody do pomarańczowych kół to zaciski na żółto by sie chyba przydało pomalować:naughty:

ta i bedzie wies tanczy i spiewa :polew:beda kola w orange to beda zaciski pod kolor auta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Będa koła orange to raczej zaciski pójdą w czerń :wink: Dzięki za photoshopa Luki

Nie wiem tylko czy pomarańczowe koła nie będą zbyt wyzywające :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.