Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Młody_D świetnie Ci wyszły listwy

ciekawe jaki będzie efekt końcowy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wieczorem wrzucę lepsze zdjęcia z normalnego aparatu, tutaj parę fot z telefonu:

20120524_102555.jpg

20120524_102628.jpg

20120524_102621.jpg

20120524_102603.jpg

20120524_102613.jpg

Opublikowano

kozacko wyglądają w tym kolorze :kox:

Opublikowano
:shock3::slina::shock3::slina::shock3::slina::shock3::slina: ...też chcę taką kierownice ...normalnie rwie suty
Opublikowano

Użyj jakiegoś mleczka do skór :wink:

Jeszcze tylko fotel z pomarańczową nicią ..coś ciekawego na boczkach i będzie ogień !

Opublikowano

:shock3:fajny ten kolor, przyklejałeś na jakiś klej w sprayu?

Opublikowano

to teraz RNS-E by się przydało :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zaliczony zlot Limerick 2012, niestety bez nagród, to dało mi do myślenia, RS6 muszą zrobić wyjazd i ustąpić miejsce jakiemuś ładnemu, szerokiemu rancikowi :decayed::decayed: ale ogólnie zawieszenie i środek zrobiły lekki show :banan: Tu parę fotek:

Elita naszego klubu :wink::

318066_3915204599536_1262095188_3670494_971581655_n.jpg

545148_3915005194551_1262095188_3670322_1114936493_n.jpg

547784_3915006514584_726775551_n.jpg

A tu lekki HDR z braciakiem

547870_420810341285284_100000689646043_84488024_934766761_n.jpg

Następne w planie to tylko i wyłącznie lepsze felgi, potem będziemy myśleć nad nowym kolorem :banan:

Opublikowano
  • Autor

Niee, 20" Nie wejdzie, Będzie 18" ale tak z 9.5 cala z tyłu i 9 z przodu na sporawym rancie i naciągniętej oponie :wink:

Opublikowano

masz pomysł jakiś?

Opublikowano

no na 20'' byl by dym najlepiej tej s-line 9 ramiennej:slina:

środek jest miodzio:slina:

Opublikowano

lorinsery z d*py

felgi 20" raczej nie nadaja sie do daily car

18" na szerokosci zrobi tu niezly gnoj

BTW to auto nie jedzie :D a zawiecha stuka strasznie :P

Opublikowano
  • Autor

Auto nie jedzie?? :grin: Wrzuć tutaj filmik z lansu na autostradzie :grin: A zawieszenie stuka jak sie nisko jeździ niestety :kwasny: Nie lubią chyba jeździć za nisko te okucia przednie

Opublikowano

no serio Mlody masz coś z tym zawieszeniem, jak mnie mijałeś na M7 to jak dodałeś gazu to aż przód poszedł do góry :P eheheh dobre to było

Opublikowano

młody jak tą kierę doprowadziłeś do takiego stanu ? środek z b6 a wokół tt ??? narobiłeś mi smaka tym :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kliknij w baner pod moją wypowiedzią a dowiesz się więcej (brzmi jak oferta jakiejś wróżki) :decayed::grin: Pisz do Raggaman'a :wink:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

Rozważam felgi Rh zw3:

2380093232_3

Co myślicie?

Opublikowano

jak to chlopaki mowia oklepane :polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.