Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Szukam fot rs6 18" z naciągniętymi oponami, nie wiem czy założyć 215/40 czy 215/35, 35 może być już trochę za nisko :whistling: Co myślicie?

Ori rs6 et43 mają 8" tak?

Opublikowano

Tak, ori RS6 8" ET 43 :hi:

BTW: Dlaczego na 8" tylko chcesz 215? U mnie było 235/40/18 z ori RS6 z w/w parametrami :wink:

Opublikowano

a nie jest to za wąska felga na nacią? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Tak, ori RS6 8" ET 43 :hi:

BTW: Dlaczego na 8" tylko chcesz 215? U mnie było 235/40/18 z ori RS6 z w/w parametrami :wink:

Mam teraz 245 i jest opona jak balon, zawiecha siada na oponie i nie mogę go obniżyć do końca, poza tym to muszę dosyć mocno go podnieść żebym mógł skręcać, chcę trochę niższy profil,

@Marcin, niewiadomo jaki naciąg nie będzie, jeśli felga ma 8" = 203.2mm a opona 215mm to jaki to naciąg :decayed:

Opublikowano
a nie jest to za wąska felga na nacią? :eusathink:

jak masz waska felge to dajesz waski kapec np. 195/45 przy 8" :

819545r17falken912595.jpg

zawsze wyglada to lepiej niz "walec" 235/40 :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

@Marcin, niewiadomo jaki naciąg nie będzie, jeśli felga ma 8" = 203.2mm a opona 215mm to jaki to naciąg :decayed:

pierdylion miesiecy kisisz dupsko na forum a nie znasz tej strony "tuningowcu" ??? :naughty:

http://www.tyrestretch.com/

Opublikowano
  • Autor
a nie jest to za wąska felga na nacią? :eusathink:

jak masz waska felge to dajesz waski kapec np. 195/45 przy 8" :

http://img840.imageshack.us/img840/3213/819545r17falken912595.jpg

zawsze wyglada to lepiej niz "walec" 235/40 :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

@Marcin, niewiadomo jaki naciąg nie będzie, jeśli felga ma 8" = 203.2mm a opona 215mm to jaki to naciąg :decayed:

pierdylion miesiecy kisisz dupsko na forum a nie znasz tej strony "tuningowcu" ??? :naughty:

http://www.tyrestretch.com/

Nie jestem jeszcze aSZ tak zaawansowanym tjuningowcem moskal, dzieki :grin:

Opublikowano

Nie jestem jeszcze aSZ tak zaawansowanym tjuningowcem moskal, dzieki :grin:

popatrz , a wygladasz :wink: na 8" wbijaj 195 , bedzie kosa :jerk:

Opublikowano
  • Autor

195 to grubo naciągnięte, męczarnia do codziennej jazdy :whistling:

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Chyba wezmę 215/35/18, będzie tak:

8_215_35_R18_595.jpg

Nie jest niewiadomo jak naciągnięta ale wygląda good :)

Zostawić koła w grafit?

Opublikowano
195 to grubo naciągnięte, męczarnia do codziennej jazdy :whistling:

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Chyba wezmę 215/35/18, będzie tak:

gitara

Opublikowano
  • Autor

Znajomy ma na sprzedaż dystanse 20mm + śruby, 20mm to nie będzie za dużo?? :mysli:

Opublikowano
Znajomy ma na sprzedaż dystanse 20mm + śruby, 20mm to nie będzie za dużo?? :mysli:

Do RS6 ?

Opublikowano
  • Autor

Ta Et 43 - 20mm to będzie ET23

Opublikowano
Znajomy ma na sprzedaż dystanse 20mm + śruby, 20mm to nie będzie za dużo?? :mysli:

8" ET26 to bedzie wystawac :thumbdown:

Opublikowano
Ta Et 43 - 20mm to będzie ET23

Za dużo 15mm max jak chcesz schować fele w nadkole.

Opublikowano
  • Autor
:kwasny: 15mm ?? No chcę tak żeby usiadł i felga się schowała jak go opuszczę
Opublikowano
  • Autor

Okej dystanse ogarnę w weekend, teraz sprawa opon. Wacham się między 205/40/18 a 215/35/18, widziałem foty na tyrestretch.com ale dalej nie wiem, 205 niby większy stretch ale 215 jednak ma troche więcej tej gumy (niby bezpieczniej). Help? :decayed:

Opublikowano

ale zibi ma 8.5j :naughty: ja bym zakladal 205/40/18 albo nawet 205/35/18 bo ty masz 8j :good:

Opublikowano
Okej dystanse ogarnę w weekend, teraz sprawa opon. Wacham się między 205/40/18 a 215/35/18, widziałem foty na tyrestretch.com ale dalej nie wiem, 205 niby większy stretch ale 215 jednak ma troche więcej tej gumy (niby bezpieczniej). Help? :decayed:

stary , "od d*py strony zaczynasz" jak to mówi stare chińskie porzekadło ludowe. Daj sobie spokoj na razie z dystansami , kup najpierw gumy , załóż gumy na felgi , załóz koła do auta , opusc tyle ile chcesz i wtedy dopiero sprawdz jaki ci dystans podejdzie a nie na chybił trafił kupisz 20mm i za tydzien beda lezały w dziale "sprzedam" , a w "kupie" nowy temat : kupie dystanse 15mm :wink:

Co do naciagu to daj 215

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.