Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2229370381

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

j**nięte w kolor mogą być miazga

2277975239_1

Opublikowano
  • Autor

Co do felg to mam trochę czasu na zastanowienie... Zanim kasiorę zbiorę :decayed:

Tu jeszcze parę fotek ze spotu VagDrivers:

IMG_4952.jpg

IMG_4947.jpg

IMG_4925.jpg

Reszta tu:

http://mlodyfot.webd.pl/Trim/

Opublikowano

Graty :wink: powiedz mi jak się na takim czymś jeździ bo powiem jestem ciekawy :eusathink:jak się to ma do zawiechy standardowej ?:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Graty :wink: powiedz mi jak się na takim czymś jeździ bo powiem jestem ciekawy :eusathink:jak się to ma do zawiechy standardowej ?:whistling:

Powiem tak, odkąd się przejechałem a4ką kolegi to byłem przeciwnikiem air ride w aucie do codziennej jazdy, było miękko i huśtało jak na łódce :P dopóki nie przejechałem się a6stką Rafała, za***iście trzymała się drogi i było twardo jak na gwincie dlatego też postanowiłem ogarnąć osprzęt tak, żeby nie było za miękko. Moje okucia są bazowane na 1be czyli już utwardzonych amorach, robił je Algrundo i zrobił kawał dobrej roboty, auto super się trzyma drogi nawet jak jest nisko. Ogólnie to im więcej powietrza w poduszkach tym twardziej jest ale już przy 5 barach z przodu i 4 z tyłu (nisko jak na dobrze skręconym gwincie) jest twardo czyli :banan:.

Kwestia nauczenia się jeździć na takiej glebie :D

Muszę jeszcze ogarnąć inne koła/opony bo te są 245/40/18 i są strasznie wysokie czyli nawet nie mogę zejść za nisko bo już siada na oponie

Opublikowano

No to jeśli jest tak jak mówisz to jest :banan: zawsze się tego obawiałem czyli pontonu :facepalm: ale widocznie moja wiedza jest znikoma w tym temacie.:kwasny:

Opublikowano

...Glinek miał kiedyś w swojej A4 repliki BLQ 19" w srebrnym kolorze i powiem tak, na zdjęciach mi się ten akurat model nie podoba, ale na żywo nawet fajnie to wyglądało, a w graficie też może być ciekawie. Jednak jeśli chodzi o Roti to mam inny ulubiony model.

Rozmiar zostaje, czy będziesz zmieniał?

Opublikowano
  • Autor

Chyba pójdę w 19" :decayed:

Opublikowano
Chyba pójdę w 19" :decayed:

...słusznie :)

Opublikowano
Chyba pójdę w 19" :decayed:

bądź twardy :naughty:

dla mnie kox są te z pierwszego zdjęcia na tej stronie mówię o felgach

ma ktos namiar co TO ?

Opublikowano

Młody-D a bbs rs?

Opublikowano
  • Autor

wpadnę Ciasny i to szybciej niż myślisz :grin: Tylko już za dużo ludzi ma tą felgę twoją :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie a takie Fat Fives od a8? Naciągnąć na to oponkę i wrzucić dystans?? :whistling:

post-31352-1333468330.jpg

Opublikowano

Ale opona najlepiej 215/40 albo jeszcze lepiej 215/35

Opublikowano
  • Autor

Chyba narazie zostawię rs6 tylko je dam do pomalowania proszkiem w ori kolor grafitu i założę na to oponki 215/40/18 + dystans i będzie OK

Opublikowano

Zrób je lepiej w jakiś bardziej widoczny kolor np: różowy:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Grafit jest :jerk:

Opublikowano

A biel by była:jerk::jerk:

Opublikowano

te fat five tez sa kozackie :shock3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.