Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o takim zestawie CB ?


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Chciałbym kupić CB ale jestem zielony w tym temacie. Wpadło mi w oko radio Midland 78 i antena Midland Mini. Prosze o porady i wszelkie sugestie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj kolego znajdziesz odpowiedź? :good:http://www.a4-klub.pl/smf/wybor_anteny_do_cbradia-t17943.285.html

Tutaj są fachowcy w tej dziedznie... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ta sama antena, ale ja posiadam Midlanta super mini. Ma jakieś 38 cm i jestem z niej bardzo zadowolony, nie zbiera żadnych niepotrzebnych szumów, a zasięg w trasie jaki sprawdziłem to ok 8km :naughty: przy czym jest zamontowana w dachu i nikt się nią nie interesuje bo większość osób myśli ze to radiowa :>

dodam jeszcze że mam radyjko Uniden 520xl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ta sama antena, ale ja posiadam Midlanta super mini. Ma jakieś 38 cm i jestem z niej bardzo zadowolony, nie zbiera żadnych niepotrzebnych szumów, a zasięg w trasie jaki sprawdziłem to ok 8km :naughty: przy czym jest zamontowana w dachu i nikt się nią nie interesuje bo większość osób myśli ze to radiowa :>

dodam jeszcze że mam radyjko Uniden 520xl

[/quote

Midland mini mobile ma 68 cm więc powina zbierać jeszcze lepiej. Dzięki za odp. A może ktoś powie jeszcze coś na temat radia?! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to do midlandów/alanów zawsze podchodziłem raczej ze złym nastawieniem z powodu zimnych lutów , co było/jest icg bardzo częstą wadą :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może polecicie jakiś fajny zestaw. Antena max 1 metr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego Midlanda 78, on tylko ładnie wygląda :naughty:

To może polecicie jakiś fajny zestaw. Antena max 1 metr.

Uniden 520 + Sirio AS100, lub coś z małych Presidentów(Johny, Harry) , wszystko zalezy od Twojego budżetu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie , najpierw powiedz ile kasy masz na wydanie , to bedziemy myśleć :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydać chce max 600-700 zł. Ale może jakiś tańszy zestaw się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ... na CB nie warto oszczedzać , ponieważ nie polega to głównie na tym żeby mieć tani, byle jaki zestaw , ale też powinien dzielnie służyć , a nie jakiś bardziewiasty szumofon który chodzi tak jak tylny most w polonezie :gwizdanie:

Antena napewno (podstawa magnetyczna) Sirio AS-100 , (montaż) Sirio Turbo 1000

Radio weź Harego II ASC (najlepiej z nowym ASC) , ma owiele lepsze filtry przeciw zakł. niż Johny II ASC

http://allegro.pl/item837463380_cb_radio_president_harry_ii_z_nowym_asc_gratis.html :cool1:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Unidena 520xl polecam magnesówkę Wilson Little Will-bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antene chce na stałe w otworze w tylnym błotniku. A co powiecie o Johny III?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Johny III?

johny III to dla mnie fajny bajer ale czy potrzebny?

osobiscie uzywam harry II i anteny florida od dluzszego czasu i mnie wystarcza...

jesli nie jestes maniakiem cb to i tak nie wykorzystasz mozliwosci sprzetu ani w 50%

ile tego radia tez sie uzywa? nasluch na 19 lub 28 ewentualnie krotki bajer na pieterku...

nie jestem ekspertem ale takie jest moje zdanie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto ... Harry II ma lepsze filtry :cool1: a co do anteny montażowej to już mówiłem że ja na twoim miejscu brał bym Sirio Turbo 1000

Zestaw ten testowałem w oplu omedze na trasie Bydgoszcz-Berlin , zdał na 4 :wink4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za porady. A co możecie powiedzieć o antenie sirio snake 27 bo dosyć ładnie wygląda, a ja niestety jestem troche estetą. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake też dobra antena :good: ale turbo 1000 lepsza :> , wybór należy do ciebie Obie te anteny mają porównywalną długość i paramtety , mi pozostaje życzyć powodzenia w zakupie

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy turbo jest też przykręcana na motylek jak snake?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie a głównie o to mi chodzi, bo auto stoi pod chmurką i zaraz jakoś amator na antene się znajdzie :disgust:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 22:26_________________________________________________ :hi:Dzisiaj kupiłem Presidenta Harry II z anteną Lemm 1200 w zestawie. Co do antenki to mam spore obiekcje, ale na razie ją zamontuje. Jeżeli okaże się ż padaczka to poleci w śmietnik i kupie Sirio. Teraz w wolnym czasie montarz i strojenie. Dziękuje wszystkim za porady. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...