Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Pecherzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zlikwidowac pecherzyki z ponizszego zdjecia???

img0784s.jpg

Opublikowano

pęcherzyki :polew: burchel na pół błotnika :polew:

zedrzec do gołego, szpachla,podkład i lakierka.....albo cwiarę wstawic :kox:

Opublikowano

Radzę zajrzeć jeszcze pod zderzak bo i tam może być niespodzianka.

Opublikowano

Jak zlikwidowac pecherzyki z ponizszego zdjecia???

Jesli doslownie mam to rozumiec to moze z ponizszego zdjecia pecherzyki usunie sie photoshopem ;)

A tak powaznie, jak chcesz to robic nie na sztuke obowiazkowo sciagnij zderzak bo pod nim podejrzewam ze bedzie nie lepiej.

Opublikowano

Tak mi sie zadaje ale to niejest golf przypadkiem:) Hhehe Kolego na moje oko to jak to zedrzesz to bedzie dziura na wylot!!!! Wtedy to pospawac tylko,dac latke z balchy,Lub szpachla z włoknem szkanym i lepimy pozniej malujemy i zime pownno wytrzymac:)

Opublikowano

Tak mi sie zadaje ale to niejest golf przypadkiem:) Hhehe Kolego na moje oko to jak to zedrzesz to bedzie dziura na wylot!!!! Wtedy to pospawac tylko,dac latke z balchy,Lub szpachla z włoknem szkanym i lepimy pozniej malujemy i zime pownno wytrzymac:)

Ja stawiam na cos z fiata, Tipo moim zdaniem :D

Opublikowano

Tam będzie niezła dziura :naughty: Bez spawania to się raczej nie obejdzie :cool1: chyba że siateczka i szpachla z włuknem :rolleyes: albo na hardcora upchać szmate w dziure i szpachla :evil: Lakierowanko na koniec :cool1:

Opublikowano

...albo na hardcora upchać szmate w dziure i szpachla :evil: Lakierowanko na koniec :cool1:

To może niskobudżetową metodą, naklej tam naklejkę "jestem hardkorem" :polew:

Na poważnie - trzeba do gołej blachy drzeć, chyba, że ma to być zrobione na odwal się, to wystarczy szpachla i lakierowanie.

Opublikowano

trzeba latac,,bo dziura ja sie patrzy i to pewnie w nadkolu wewnetrznym rowniez,,,,zadne szpachlowanie :no: co tam szpachlowac jak tam wyjdzie wielka locha razem z rantem,,tylko reperaturka z blaszki,,

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dziura na wylot tylko się na lakierze trzyma.

blacharka albo nie dotykać.

możesz też dać tam jakąś naklejkę :gwizdanie:

na moje oko to to jest uno.

Opublikowano
  • Autor

Rozwiewam wszystkie watpliwosci - to jest Fiat Tipo :kox:

Opublikowano

Rozwiewam wszystkie watpliwosci - to jest Fiat Tipo :kox:

Wiedziałem :tongue4: też miałem Tipo ale nie pognite :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.