Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Problemy z ciśnieniem doładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam mały problem a mianowicie:

-kupilem uszkodzone k04-015 zrobilem z niej hybryde auto bylo wczesniej po programie na k03 zalozylem turbo wszystko smigalo bilo 1bar i spadalo do 0.5 przy odcince ostatnimi dniami zauwazylem ze bije do 0.6-0.7 i spada do 0.3 przy odcince czyli tak jak na seryjnym kompie, gdy ustawie na mbc 1 bar to trzyma bez problemu. Spowodowane to jest kompem?

Miał juz ktos kiedyś podobny problem? O co może chodzic? dodam ze n75 oraz dv sprawdzone

Opublikowano

a działanie WG sprawdzałeś ???

Opublikowano
  • Autor

jesli mbc reguluje to wg raczej sprawne

Opublikowano

nie ma nigdzie nieszczelnosci ?? bo gdzies musi uciekac to cisnienie,dobrze sprawdziles n75

Opublikowano

kupilem uszkodzone k04-015 zrobilem z niej hybryde auto bylo wczesniej po programie na k03 zalozylem turbo wszystko smigalo bilo 1bar i spadalo do 0.5 przy odcince ostatnimi dniami zauwazylem ze bije do 0.6-0.7 i spada do 0.3

jesli to turbo pochodzi ze znanego nam obojgu linka w innym dziale-to juz masz odpowiedzx-jesli nie-to i tak stawiam,ze turbo padlo na pysk-bo jesli na MBC utrzymuje tyle,ile chcesz-to nie ma nieszczelnosci-pozostaje tylko kompresor turbiny i N75-ktory moze przepuszczac-to ostatnie juz sprawdziles-czyli w kompresorze moglo sie cos przycinac-jesli to hybryda,albo jakis "zamiennik"-dlatego nie dmucha tyle,co powinna,a na MBC cisnienie jest kumulowane :wink4:
Opublikowano

hybrydy podobno szybko padaja

Opublikowano
  • Autor

nie to nie jest to z linka :naughty: no tak tylko ze pompowalo wczesniej bez problemu(ta sama hybryda) rano poszedlem do samochodu odpalilem rozgrzalem i w droge i zauwazylem ze pompuje tak jak seria nie ma zadnych luzów na wirniku ani nic

Opublikowano

nie to nie jest to z linka :naughty: no tak tylko ze pompowalo wczesniej bez problemu(ta sama hybryda) rano poszedlem do samochodu odpalilem rozgrzalem i w droge i zauwazylem ze pompuje tak jak seria nie ma zadnych luzów na wirniku ani nic

...ja bym wykrecil turbawe i przyjrzal sie wirnikowi-tam mi cos nie pasuje,za malo pompuje,bez MBC,a jak go podpinasz-zawsze napompuje tyle ,ile ustawisz-wiec to wedlug mnie wina turbiny,a wlasciwie wirnika-luzow moze nie byc-ja obstawialem,ze za ciasno tam jest i nie kreci tak szybko,jak powinien...
Opublikowano
  • Autor

no tak ale przez miesiac bylo dobrze a jak zaczely sie chlody zaczelo mniej bic

Opublikowano

no tak ale przez miesiac bylo dobrze a jak zaczely sie chlody zaczelo mniej bic

...a powinno byc odwrotnie-teorie masz juz za sobą-teraz albo wykrecisz turbo i zobaczysz co tam siedzi,albo bedziemy bic piane przez dwie strony :tongue4: sa dwie mozliwosci z takimi objawami-nieszczelnosc(wezyki,N75) lub slabo pompujace turbo-jesli jedno wyeliminowales-pozostaje drugie,teraz od Ciebie zalezy-co z tym zrobisz,auto po chipie/remapie,na wiekszym/mocniejszym/hybrydowym turbo MUSI pompowac wiecej-zrob jeszcze loga z przeplywki,bez MBC-ile wyplulo na hamowni?-bo to tez jest przy logu w tym wypadku wazne :wink4:
Opublikowano
  • Autor

remap byl wczesniej na k03 pozniej ta hybryda i jezdzi na programie od k03 pozniej zrobie logi i wrzuce z mbc i bez

Opublikowano

kto ci zrobił program na MBC ?

Opublikowano
  • Autor

wyda sie to glupie ale mbc dolozone pozniej bylo po programie

Opublikowano

wyda sie to glupie ale mbc dolozone pozniej bylo po programie

to nie wydaje się głupie

to jest głupie

Opublikowano
  • Autor

czyli wyrzucic mbc?

Opublikowano

jak masz program-to po co MBC? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok to teraz pytanko jakie wtryski polecacie pod turbo 1.5bar w piku spadajace na 1.1-1.2 czy wtryskiwacze z s2 beda dobre? ewentualnie które podejdą (ev6) i kto by to wystroil w okolicach wwa za rozsadne pieniadze

Opublikowano

ok to teraz pytanko jakie wtryski polecacie pod turbo 1.5bar w piku spadajace na 1.1-1.2 czy wtryskiwacze z s2 beda dobre? ewentualnie które podejdą (ev6) i kto by to wystroil w okolicach wwa za rozsadne pieniadze

szukasz porady o wtryskach,czy rozwiazania problemu z doladowaniem?
Opublikowano

Kolego ja mialem program nie zestrojony z autem na ori czesciach dmuchalo do 1.1 po zalozeniu Tipa i testpipe przestalo dmuchac i dmuchalo max 0.8,jak znowu zalozylem zwyklego tipa gumowego to znowu dmuchalo 1.1,ale wkoncu sie wkurzylem i wrzucilem tego tipa z kwasowki i zalozylem seryjny program i dmucha tak jak powinno 0.4-0.5 i teraz tylko zrobie inny Ic i daje na strojenie[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 08:31_________________________________________________nie kopales nic przy silniku ??

Opublikowano
  • Autor

Domjenick nie chcialem nowego tematu jesli Cie to ugryzło przepraszam.

Boniu nic nie kopalem przy silniku wyjalem MBC wczoraj i jakby wrocilo do normy idzie do 0.8 bar w piku pozniej spada na 0,6 przy odcince

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.