Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Siatka do bodykitow s4!!!


miaudi2606

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim!!! Kupilem nie dawno zestaw bodykitow s4 (przedni i tylni zderzak oraz progi). I Mam pytanie odnosnie tego jak zamocowac w zderzakach te siatki tuningowe. Zeby sie dobrze trzymaly. Z gory dzieki za pomoc.

ps. czy zeby zalozyc progi trzeba sciagnac te orginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie sie działo :kox:

Przedni moze być tylko szkoda że laminat ale tył :thumbdown:

Mam nadzieje ze progi masz ala S4 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Angli i kupilem sobie ten zestawik na eBay a to jest jego krotki opis (po angiesku);

WELL-KNOWN AND HIGHLY VALUED GERMAN COMPANY ATS AVAILABLE NOW IN LONDON

ORIGINAL PRODUCTS AT REASONABLE PRICE

WE ASSURE PROFESSIONAL ASSEMBLY AND SPRAY PAINTING IN APPROVED GARAGE IN LONDON

Made of high quality GRP (glass reinforced plastic ) the best around

Będzie sie działo :kox:

Przedni moze być tylko szkoda że laminat ale tył :thumbdown:

Mam nadzieje ze progi masz ala S4 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, że tylny nie ma wcięcia pod wydech. A siatkę polecam kupić a'la rs4 też na ibeju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s

Lipa, że tylny nie ma wcięcia pod wydech. A siatkę polecam kupić a'la rs4 też na ibeju.

O to chodzi ze siatke juz tez kupilem;

KAMEI GRILL BUMPER BLACK MESH FOR AUDI S4 SR4 150cm/20cm

Chodzi mi o to jak ja zamontowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja niestety nie pomogę, bo nie jestem w temacie.

Da się spawać laminat tak jak plastik (ori zderzaki)?

Może zalać od wewnątrz tą siatkę plastikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czym do ludzi , to koło body z S4 nawet nie stało :tongue4: nie nazywajmy szmba perfumerią :gwizdanie:

to jest zwykły szajski łamliwy i kruchy Laminat-dizajn :wink4: auto po założeniu tych zderzaków traci na wartości :/

ten zderzak też jest haj-kłaliti http://www.allegro.pl/item822392994_zderzak_audi_a4_a_4_a_4_przod_nst_design.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czym do ludzi , to koło body z S4 nawet nie stało :tongue4: nie nazywajmy szmba perfumerią :gwizdanie:

to jest zwykły szajski łamliwy i kruchy Laminat-dizajn :wink4: auto po założeniu tych zderzaków traci na wartości :/

ten zderzak też jest haj-kłaliti http://www.allegro.pl/item822392994_zderzak_audi_a4_a_4_a_4_przod_nst_design.html :)

Wiecie co dzieki wam za taka pomoc :hi: i dla tego wlasnie wyprowadzilem sie z polski bo ludzie w tym kraju nie maja wogule do siebie zadnego szacunku i kazdy patrzy tylko na siebie . Ale miejsza o to bo to nie moj problem. Liczylem tu tylko na mala pomoc ale widze ze ta strona nie jest dla powaznych ludzi I OSTATNI RAZ SKORZYSTALEM Z WASZEJ POMOCY. Juz wiem czym przymocowac te aluminiowe siatki i jezeli kogos o zainteresuje to jest taki specjalny klej do body kitow albo dobry jest tez klej do przyklejania szyb samochodowych. . Moj brat tak robil swoja fure i wszystko idealnie sie trzyma . A tak pozatym ja tez jestem juz od dawna posiadaczem takiej ospoileroanej audiczki i wyglonda to super . Sam tego nie robilem nigdy i teraz chce sprubowac .

TO dla zinteresowanych >>> tak wyglonda moje audi a4/b5 1.8 avant s4 replika ( wszystkie bodykity sa tez z laminatu i jakos wszystko fajnie wyglonda) i jezeli ktos widzi w tym wioche to pokazcie swojei zobaczymy kogo jest ladniejsza

1qFLWi.jpg

mW9.jpg

1qFOqr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie buzuj się tak. :) Tutaj na forum - stety/niestety większość ludzi jest za modyfikowaniem swoich autek na oryginalnych częściach. Ten avancik faktycznie zły nie jest (pomijająć chromowane słupki :decayed: ). Luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do siatki to możesz ją przykleić klejem do szyb :good: będzie trzymać na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do siatki to możesz ją przykleić klejem do szyb

to samo chcialem polecic bo sam tym robilem

Da się spawać laminat tak jak plastik (ori zderzaki)?

oczywiscie ze nie. do naprawy zderzaka z laminatu to tylko zywica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miaudi2606 , oj sie oburzasz :kox: chciałem Ci dać do zrozumienia , że zderzaki z laminatu są kruche i kiepskiej jakości.

Ori zderzak do audi kosztuje pare ste złoty , a w ASO pewnie pare tysięcy bo jest z ABSu , plastiku który ma odpowiednią wytrzymałość , nie odkształca sie i przy najechaniu na krawężnik sie nie łamie. zderzak z laminatu kosztuje 250zł :/ ja nigdy w moim audi nie wymieniłem rzeczy na tanszą niż wcześniej miałem ( no może poza chu.owym grilem z kamei'a bo byłem młody i głupi )

co do zderzaka przedniego co pokazałeś i auta które pokazałeś to wygląda to bardzo ładnie , niestety siatka kojarzy mi sie z calibrami :gwizdanie: i poważnie te zderzaki nie leżały obok zderzaków od eSki ;)

tak wygląda zderzak przedni z S4

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/db/Audi_S4_(Type_B5)_silver_fl.jpg

a tak tylni

http://www.avalonmotorsports.com/images/Euro%20rear%20small_01.jpg

widzisz jakieś podobieństwo ? nie patrząc na to że te zderzaki są z ABS'u :kox:

a tu masz moje auto :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_kezorowoz_reaktywacja-t79609.0.html

pod remizą wszystkie d*py Twoje, ale ja pod nią i tak bym pierwszy zajachał i wybrał co lepsze panny :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO dla zinteresowanych >>> tak wyglonda moje audi a4/b5 1.8 avant s4 replika ( wszystkie bodykity sa tez z laminatu i jakos wszystko fajnie wyglonda) i jezeli ktos widzi w tym wioche to pokazcie swojei zobaczymy kogo jest ladniejsza

1qFLWi.jpg

mW9.jpg

1qFOqr.jpg

fuuu ale paskudztwo (lexus looki, chrom na metry, laminaty i inne spojlery, zderzaki, grill, lotka, progi

.... kolego i uzywaj slownika ;) bo takie bledy robisz ze glowa boli

kolo s4 te body nawet nie stalo

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 12:16_________________________________________________

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/42292

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html <-- tu moja ;)

ktora ma body z s4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatex wkleja się na kleju do szyb samochodowych :naughty: nie mylić z silikonem :gwizdanie: Pod klej obowiązkowo przetrzeć rozpuszczalnikiem zakupionym razem z klejem- trzyma 100%!!! Laminaty możesz roztrzaskać na zaspach a siatex się nie odklei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...