Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Centralny zamyka a nie otwiera z pilota.


adriankoz

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

podłączyłem alarm do swojej a4 i mam problem z centralnym. zamyka normalnie z pilota natomiast przy probie otwarcia zapala sie tylko światło w kabinie a zamki nie otwierają się. Próbowalem na "krotko" podawac mase do kabelkow od sterowania idących do pompki i wyglada to tak:

podam mase do zamkniecia- zamyka.

podam mase do otwarcia- zapala sie swiatlo, zamki nie otwieraja sie, a jesli jeszcze raz podam mase do otwarcia, dopiero zamek sie otwiera.

Jest to troche problem gdyz centralka sterujaca alarmem podaje pojedyncze impulsy masy.

Dodam iz z kluczyka w drzwiach wszystko dziala.

moze jeszcze cos co moze byc istotne: jesli zamkne samochod z bagaznika to z drzwi centralny nie reaguje (czy to normalne)- bylo tak od poczatku.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 19:21_________________________________________________aha i z bagaznika jak przekrece raz do otwarcia to otwiera sie sam bagaznik a jak przekrece jeszcze raz to otwieraja sie wszystkie drzwi. czy tak jest w wszystkich a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz tak po przelutowaniu elektroniki w pompce bo raz działala raz nie(znalazłem zimne luty) wcześniej wszystko śmigało z alarmem boxer bez zarzutu tylko czasami nie reagował, jezeli odłaczysz alarm i wszystko bedzie ok tzn ze coś z podłączeniem j ezeli nie to podejrzewałbym pompke jak podmienie to dam znać czy pomogło - dodam że alarm nie ja zakładałem tylo elektryk ze stehru, wiec w tej kwestii nie pomoge,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...