Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik z a4


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jest temperatura, z kolei na wyswietlaczu wyzej nic nie ma. a powinno cos byc??

Ten wyżej to chyba jest od automata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest miejsce na dane z FISA (kompa pokładowego) :wink:

Pierwsze słysze , żeby na tym cieniutkim pasku były dane z fisia :shock: Przecież FIS to duży wyświetlacz między prędkościomierzem , a obrotomierzem.

Na jednym pasku pokazuje temperature na zewnątrz , ale to nie występowało w każdym A4.Natomiast na drugim pasku pokazuje na którym biegu aktulanie jedziemy w automacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest miejsce na dane z FISA (kompa pokładowego) :wink:

Pierwsze słysze , żeby na tym cieniutkim pasku były dane z fisia :shock: Przecież FIS to duży wyświetlacz między prędkościomierzem , a obrotomierzem.

Na jednym pasku pokazuje temperature na zewnątrz , ale to nie występowało w każdym A4.Natomiast na drugim pasku pokazuje na którym biegu aktulanie jedziemy w automacie

:oops::oops::oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos wie co jest przyczyna ze nie swieci :?:

To nie było na wyposażeniu seryjnym , więc może po rpostu nie masz tego czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie swieci to pewnie tak ale wedlug mnie to beznadzieja troszke tak po chamsku zrobic wyswietlacz a nic na nim nie jest wyswietlane :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie swieci to pewnie tak ale wedlug mnie to beznadzieja troszke tak po chamsku zrobic wyswietlacz a nic na nim nie jest wyswietlane :razz:

No przecież nie będą specjalnie robić innego wyświetlacza , dla tych którzy nie mają czujnika temp.Z drogo by to kosztowało , bawić się w takie zmiany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem widac roznice miedzy wyswietlaczem a atrapa :smile: przynajmniej ja tak uwazam i widze ta roznice :razz:

To nie było na wyposażeniu seryjnym , więc może po rpostu nie masz tego czujnika

to tez prawda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos wie co jest przyczyna ze nie swieci :?:

Nawet jak nieświeci a byłby czujnik temp. zewnętrznej to bys widział temperature tylko niemiałbys podświetlania , miałem tak w A6 pokazywało temperature ale niepodświetlało na czerwono także w nocy był kibel. Na bank niemasz tej opcji w swojej niuni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nieświeci a byłby czujnik temp. zewnętrznej to bys widział temperature tylko niemiałbys podświetlania , miałem tak w A6 pokazywało temperature ale niepodświetlało na czerwono także w nocy był kibel. Na bank niemasz tej opcji w swojej niuni.

oki ale jak masz klime (klimatronik) to przeca jest czujnik temp. zewnętrznej.... ten w zderzaku przed chłodnicami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...