Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.5 AEL Filtr Paliwa


maryś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :rolleyes:

W swoim autku wymieniłem rozrząd. Jeżdziłem dwa dni i chodził normalnie. Potem wymieniłem filtr paliwa i zaczeło się. Teraz mam problemy z odpalenie. Czasami muszę kręcić i kręcić. Mam pytanko. Co za przyczyna? Czy filtr paliwa trzeba wymieniać w specjalny sposób. Czy kąt wtrysku? Która pozycia w VAGu to kąt wtrysku?

Kiedyś miałem podobny problem w 1.9TDI 1Z. wymieniłem filtr paliwa zapaliłem. Chodził pare minut a potem zgasł i pół dnia się męczyłem żeby go odpalić.

uzupełnij profil !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :rolleyes:

W swoim autku wymieniłem rozrząd. Jeżdziłem dwa dni i chodził normalnie. Potem wymieniłem filtr paliwa i zaczeło się. Teraz mam problemy z odpalenie. Czasami muszę kręcić i kręcić. Mam pytanko. Co za przyczyna? Czy filtr paliwa trzeba wymieniać w specjalny sposób. Czy kąt wtrysku? Która pozycia w VAGu to kąt wtrysku?

Kiedyś miałem podobny problem w 1.9TDI 1Z. wymieniłem filtr paliwa zapaliłem. Chodził pare minut a potem zgasł i pół dnia się męczyłem żeby go odpalić.

prawdopodobnie zle wymieniony filtr paliwa co spowodowalo zapowietrzenie sie ukladu paliwowego ... inna przyczyna ta zakup filtra nie od tego modelu badz tez kupiles uszkodzony egzemplarz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zalałeś filtr paliwkiem?

To nie wystarcza, w 2,5 tdi to nie jest takie proste, tam jest vp44

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8154.0

Powyższy link bardzo pomocny

Z tego co się orientuje to w a4 AEL nie było, w A6 tak, uzupełnij profil, narazie to tylko wiem że jesteś nowicjusz i masz 12 wiadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowietrzony układ , jak najszybciej odpowietrzaj bo śmierc Vp44 może być blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już uzupełniłem profil.

Ja mam AEL 5-cyl. rzędowiec. Dzięki za link ale u mnie jest inny filtr. Wkręcany tak jak filtr oleju. Są tam dodatkowe śrubki. Czy może nimi da się odpowietrzyć? A może w pompie jest jakiś odpowietrznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...