Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Autko traci na chwilę moc


GOMELA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!moje autko traci moc na parę sekund na 3 i 4 biegu w czasie przyśpieszania.Byłem u mechanika ,który podłączył Vag i zdefiniował usterkę.Mianowicie przerywanie ciśnienia w drodze do komputera -(czujnik ciśnienia) zaznaczam ,że to rocznik 1996 i czujnik jest w kompie .Na przewodzie do kompa był już od chwili kupna zamontowany filtr ,zwykły najprostszy -taki jak w w 165p do paliwa ,tyle ,że vag.Oto w tym filterku znajdował się olej ,który powodował różnicę ciśnienia i oszukiwał w ten sposób czujnik.Po wymianie całego przewodu aż do kompa i założeniu na tej drodze nowego filtra usterka ustąpiła .Zbierał się jak powinien .Aż tu teraz na jesień znowu to samo ,może ma ktoś sposób na ten olej ,dodam ,że moim zdaniem ,źle jest zamontowany przewód -oryginalnie ,bo wychodzi z dołu przewodu kolektora ,a w nowszych modelach -jest już zamontowany czujnik i to na górze tego przewodu a do kompa idzie już tylko impuls.Może moja usterka pomoże komuś wyjaśnić odwieczny problem starty mocy na chwilkę ,a ktoś kto już to przerobił -pomoże mi wybrnąć z tego problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaczął od sprawdzenia czy nie przycinają Ci się łopatki w suszarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie traci chwilowo moc na 4 i 5 biegu powyzej 3 tys obr/min ale jest to spowodowane przeklamaniami jakie podaje przeplywomierz powietrz wyczyscilem go jest lepiej ale do pelni szczesc musze go wymienic, moze sproboj tez go wyczyscic moze cos pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...