Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do kompletu zamówione tylne ledy, lusterka chrom, znaczek z przodu na czarno bedzie. I tyle, wiecej lalce nie potrzeba a wg mnie prezentuje sie juz teraz nawet na samych felgach.

c39N0.jpg

1SGGiJ.jpg

1SGSMr.jpg

Opublikowano

Ładne felgi :good: czy to są 19??

Opublikowano

pewnie 19

ciekaw jestem jaki producent i jaka cena za cos takiego tylko w rozmiarze 18

Opublikowano

jak ta fela się nazywa?

prezentuję się bardzo zacnie :good:

Opublikowano

kahn rsx :>

Opublikowano

nie jestem fanet tego typu felunku - ale Twoja A4 wygląda super :good:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 14:17_________________________________________________dodaj jakieś foty z bliska[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 14:17_________________________________________________patrząc na wysokość oponki też stawiam na 20

Opublikowano
  • Autor

Panowie jest to felga firmy LARZON Exitement 20cali na 9 z oponami 245/30

dla niedowiarków ze to ta firma podaje strone wraz z cena http://www.purewheels.no/PW%20Exitement.htm

http://img189.imageshack.us/img189/7800/sany0064a.jpg

http://img80.imageshack.us/img80/940/sany0061.jpg

to fotki z dzisiejszego spotu mojego klubu, fotki marne na lepsze musicie do jura poczekac :)

AUTO JEST W KONKURSIE NA GRUDZIEŃ - jak sie wam podoba to głosujcie bedzie w kalendarzu :) bo jak narazie to sie nie zapowiada ...

Opublikowano

Same fele wrzuciłeś na seryjny zawias ? :hi:

Opublikowano
  • Autor

tak, ona jest ori na zawiasie s-line, nie potrzeba gwintu ani sport sprezyn bo ori jest idealnie.

Tak jest na seryjnych s-line 17 225/45

c99ea3abfafa6f3emed.jpg

Opublikowano

Właśnie ja mam takie kapcie sprzedam chyba je i zakupie coś większego innego na lato :gwizdanie:

Opublikowano

Ladne gdyby nie chrom...

Opublikowano
  • Autor

Ladne gdyby nie chrom...

ja kocham duze fele i w chromie, moja A6 tez ma 20 w chromie ale kapcie 235/30 [rant felgi bardziej wystaje i jest cool] :D a to A4 jest mojej zony :) teraz tym jezdze chwilowo gdyz moje A6 przechodzi mały lifting i przeglad techniczny.

b3c6ff52b8625004med.jpg

Opublikowano

Ładne, ale za duże. Albo 19", albo większa gleba - tak, żeby oponki schować. Bo tak to jakoś dziwnie to wygląda.

Opublikowano

ta fela powala :slina::shocked: Szacunek :good:

Opublikowano

felga :kox: :kox: :kox: a ta cena to w ojro ??

Opublikowano
  • Autor

Ładne, ale za duże. Albo 19", albo większa gleba - tak, żeby oponki schować. Bo tak to jakoś dziwnie to wygląda.

gleba jest wystarczajasa i nie pierdziel ze cos dziwnie wyglada. opony idealnie równo są w nadkolach, a schowane opony ...ujowo wygladaja. Pozatym na 20 nie da sie zbyt duzej gleby zrobic.

Tak mialem u siebie:

c71321427f16b4b1m.jpg

A tak jest w a4

327536ea1068184bm.jpg

441aaa85a805daa5m.jpg

2da4147ee68985acm.jpg

Opublikowano

Nie pierdziele tylko wyrażam swoje zdanie i uważam, że 20" przy takim zawiasie w B6 wygląda co najmniej dziwnie. W A6 - ostatnie zdjęcie - jak najbardziej.

Opublikowano

niestety prawda jest taka ze jak sie patrzy na a4 z felga 20' to poprostu nie wyglada to juz zbyt dobrze

same felgi sa ladne ale "zagluszaja"cale auto

felgi maja wspolgrac z samochodem a nie byc na pierwszym planie(takie jest moje zdanie)

Opublikowano

Wiadomo że taka felga robi wrażenie... ale sądzę tak jak mój poprzednik że jest to tzw. "Przerost formy nad treścią " 20 jest za bardzo przesadzona... Podziwiam kolegę że jeździ na nich po naszych Polskich drogach :hi:

też mam zawias 1bv i 18 to najlepsze rozwiązanie moim zdaniem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.