Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]


s6quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Do kompletu zamówione tylne ledy, lusterka chrom, znaczek z przodu na czarno bedzie. I tyle, wiecej lalce nie potrzeba a wg mnie prezentuje sie juz teraz nawet na samych felgach.

c39N0.jpg

1SGGiJ.jpg

1SGSMr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanet tego typu felunku - ale Twoja A4 wygląda super :good:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 14:17_________________________________________________dodaj jakieś foty z bliska[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 14:17_________________________________________________patrząc na wysokość oponki też stawiam na 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest to felga firmy LARZON Exitement 20cali na 9 z oponami 245/30

dla niedowiarków ze to ta firma podaje strone wraz z cena http://www.purewheels.no/PW%20Exitement.htm

http://img189.imageshack.us/img189/7800/sany0064a.jpg

http://img80.imageshack.us/img80/940/sany0061.jpg

to fotki z dzisiejszego spotu mojego klubu, fotki marne na lepsze musicie do jura poczekac :)

AUTO JEST W KONKURSIE NA GRUDZIEŃ - jak sie wam podoba to głosujcie bedzie w kalendarzu :) bo jak narazie to sie nie zapowiada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ona jest ori na zawiasie s-line, nie potrzeba gwintu ani sport sprezyn bo ori jest idealnie.

Tak jest na seryjnych s-line 17 225/45

c99ea3abfafa6f3emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja mam takie kapcie sprzedam chyba je i zakupie coś większego innego na lato :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne gdyby nie chrom...

ja kocham duze fele i w chromie, moja A6 tez ma 20 w chromie ale kapcie 235/30 [rant felgi bardziej wystaje i jest cool] :D a to A4 jest mojej zony :) teraz tym jezdze chwilowo gdyz moje A6 przechodzi mały lifting i przeglad techniczny.

b3c6ff52b8625004med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ale za duże. Albo 19", albo większa gleba - tak, żeby oponki schować. Bo tak to jakoś dziwnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ale za duże. Albo 19", albo większa gleba - tak, żeby oponki schować. Bo tak to jakoś dziwnie to wygląda.

gleba jest wystarczajasa i nie pierdziel ze cos dziwnie wyglada. opony idealnie równo są w nadkolach, a schowane opony ...ujowo wygladaja. Pozatym na 20 nie da sie zbyt duzej gleby zrobic.

Tak mialem u siebie:

c71321427f16b4b1m.jpg

A tak jest w a4

327536ea1068184bm.jpg

441aaa85a805daa5m.jpg

2da4147ee68985acm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierdziele tylko wyrażam swoje zdanie i uważam, że 20" przy takim zawiasie w B6 wygląda co najmniej dziwnie. W A6 - ostatnie zdjęcie - jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety prawda jest taka ze jak sie patrzy na a4 z felga 20' to poprostu nie wyglada to juz zbyt dobrze

same felgi sa ladne ale "zagluszaja"cale auto

felgi maja wspolgrac z samochodem a nie byc na pierwszym planie(takie jest moje zdanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że taka felga robi wrażenie... ale sądzę tak jak mój poprzednik że jest to tzw. "Przerost formy nad treścią " 20 jest za bardzo przesadzona... Podziwiam kolegę że jeździ na nich po naszych Polskich drogach :hi:

też mam zawias 1bv i 18 to najlepsze rozwiązanie moim zdaniem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...