Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Virtual Tuning - wasze prace

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Zauważyłem, że na forum nie ma nic o VT (virtual tuning) postanowiłem założyć temat gdzie Ci co tworzą mogą się pochwalić, a Ci co nie tworzą mogą popatrzeć, jak temat się rozwinie, to może poprosimy o oddzielny dział dla VT gdzie można będzie składać zamówienia na różne zmiany typu ciemne szyby, felgi, gleba itp itp.

A tu moja pierwsza praca: (dziś dopiero zacząłem się bawić vt)

Było:

091203_142723.jpg

Jest:

091203142723zlaczony.th.jpg

podsumowanie:

Nie wyszły troche felgi bo zbyt ostro zrobione, trzeba poćwiczyć jeszcze;) Ogólnie za***iście podoba mi się ten wzór.

Edit:

ślepy to ja chyba jestem, nagle znalazłem pełno wątków o vt. To chociaż oceńcie moją pracę w tym wątku i wrzućcie swoje jak macie jakieś, nawet swoich aut.

Opublikowano

Ja mam pare VT w swoim wątku w podpisie :good: i pare takich które zrobiłem gdzieś dla kogoś w swoim czasie

1 Furka Raggamana

blackrimmsnq2yx6.jpg

blackcopyef9.jpg

2 Furka Rafalekx'a

a61b2b91fezy4.jpg

rafalekxoz7.jpg

3 Furka Janjazda

p1120465az6.jpg

p1120465az6copycopyoa7.jpg

4 Moja furka

dscn4976ve4.jpg

s4ak1.jpg

5 Golf kumpla wersja1

dscn2334.jpgmaciek.jpg

6 Wersja 2

hdr1.jpghdr213kopiaoe6.jpg

Opublikowano

Na forum było duzo o VT, wystarczylo poszukac :decayed: Bardzo ladnie Keżor robi :good:

Opublikowano
  • Autor

Tak ale większość tematów pokończyło się w 2007, może zrobimy jakiś konkurs znowu czy coś, ktoś musiałby się za to wziąć. Trzeba pomyśleć nad bazą.

Opublikowano

1 Furka Raggamana

Aż mi się łeza w oku zakręciła :embarrassed::good:

Najwyższa pora odgrzać trochę kotleta i może jakiś konkurs zrobic :kox:

Opublikowano

1 Furka Raggamana

Aż mi się łeza w oku zakręciła :embarrassed::good:

Najwyższa pora odgrzać trochę kotleta i może jakiś konkurs zrobic :kox:

jak konkurs to i nagrody :decayed::naughty: jaka będzie za pierwsze miejsce? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

może zrobimy konkurs na zasadzie takiej, że robimy VT powiedzmy jakiegoś samochodu, kto wygra tego samochód tuningujemy następny?

Opublikowano

jaka będzie za pierwsze miejsce? :gwizdanie

Moskal przewiezie was parówą :lol1:

może zrobimy konkurs na zasadzie takiej, że robimy VT powiedzmy jakiegoś samochodu, kto wygra tego samochód tuningujemy następny?

Kto wygra ten wybiera następne auto do VT :wink4:

Opublikowano

moje, wcześniej nie publikowane, z daaaaaaawnych czasów :wink4:

1citroenc2200302m.jpg

2pokolor.jpg

alfaromeo147gta200206m.jpg

alfaromeo147gta200206mq.jpg[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:14_________________________________________________wygrałem? :embarrassed:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie nie :D Zrobimy to na takiej zasadzie, że wybierzemy foto i np damy wszystkim 2 dni i przez 2 dni wszyscy muszą to samo robić a nie każdy sobie hehe

Opublikowano

michal_s87 to naprawde twoja ta alfa ? :kox: :kox:

Opublikowano

michal_s87 to naprawde twoja ta alfa ? :kox: :kox:

tak, z czasów jak jeszcze nie miałem dziewczyny i internetu :decayed: :decayed: za dużo wolnego czasu :wink4:

poza tym trochę trzeba by ją dopracować... ale za stary już na to jestem chyba[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:46_________________________________________________tak przy okazji -> http://www.iacoski.com/

polski guru VT... :slina:

Opublikowano

no dobra to z innej beczki , w jakim programie robicie taki VT ? jest jakis specjalny czy Corel albo photo shop ?

Opublikowano

no dobra to z innej beczki , w jakim programie robicie taki VT ? jest jakis specjalny czy Corel albo photo shop ?

tyle sie o Tobie wczoraj dowiedziałem , że ja oczywiście tylko z darmowych programów korzystam typu Paint :polew:

a tak poważnie to PS CS3 , ale zaczynałem od 7ki :wink4:

Opublikowano

no dobra to z innej beczki , w jakim programie robicie taki VT ? jest jakis specjalny czy Corel albo photo shop ?

tyle sie o Tobie wczoraj dowiedziałem , że ja oczywiście tylko z darmowych programów korzystam typu Paint :polew:

a tak poważnie to PS CS3 , ale zaczynałem od 7ki :wink4:

jak darmowe to spoko :wink4: paint wymiata mozna cuda robić :decayed:

Opublikowano

Keżor :notworthy::good:

Opublikowano

no dobra to z innej beczki , w jakim programie robicie taki VT ? jest jakis specjalny czy Corel albo photo shop ?

gimp :polew: bo zgoda z prawem najważniejsza...

Opublikowano

civic3hp2.jpg

nowak2ih9.jpg

09de6c408181bbff.jpg

304aecf8019b9b72.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.