Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Komplety zderzaków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za tą cenę to z eski idzie wyrwać kompletny :gwizdanie:

dokładnie

Opublikowano

moskal tylko ta informacja była do kupującego :tongue4: . A co do przeróbki to chyba każdy da sobie sam rade :decayed:

Opublikowano

Nie ma duzo roboty z przerobka zdesia z RS4 :) ... kolego za ta kase nie kupuj poliftu, jedynie S4 lub Rs4,bo jak kupisz polift to bedziesz potem zalowal

Opublikowano

kiedys na allegro był kpl. polift z spryskami za 450zł

można wyrwać tanio s4 kpl. :decayed:

mi sie udało :naughty:

Opublikowano

kiedys na allegro był kpl. polift z spryskami za 450zł

można wyrwać tanio s4 kpl. :decayed:

mi sie udało :naughty:

no ja się rozglądam za zwykłym zderzakiem poliftowym ze spryskami ale za taką cenę jak podałeś to ciężko coś znaleźć

cenią się ok. 900 zł za taki zderzak :confused4:

Opublikowano

to lepiej dolozyc te 2 3 stowki i kupic kpl.s4

Opublikowano

to lepiej dolozyc te 2 3 stowki i kupic kpl.s4

dokładnie tak :wink4:

w tysiącu złotych idzie się zamknąć za zderzak kratki belka ślizgi :good:

Opublikowano

za 400-500zl mozna wyrwac zderzak s4 jak sie poszuka[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 20:32_________________________________________________mnie przedni kosztowal jakos 350zl + 80zl +80zl za 2 nowe kratki

tylny z s4 polifta kosztowal mnie chyba 300zl jakos... nie pamietam

a grill z rs4 180zl jesli dobrze pamietam

ale trzeba sie troche wysilic i poszukac

bo czesto zderzaki s4 sa sprzedawane pod zla nazwa a4 ;).... bo sprzedawcy nie wiedza co sprzedaja.

zderzak do s4 b6 cabrio kupilem przez przypadek za 150zl .... ;) ale oddalem sprzedawcy bo nie chcialem sie z nim bujac zanim go sprzedam ;P

Opublikowano

za 400-500zl mozna wyrwac zderzak s4 jak sie poszuka[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 20:32_________________________________________________mnie przedni kosztowal jakos 350zl + 80zl +80zl za 2 nowe kratki

tylny z s4 polifta kosztowal mnie chyba 300zl jakos... nie pamietam

a grill z rs4 180zl jesli dobrze pamietam

ale trzeba sie troche wysilic i poszukac

bo czesto zderzaki s4 sa sprzedawane pod zla nazwa a4 ;).... bo sprzedawcy nie wiedza co sprzedaja.

zderzak do s4 b6 cabrio kupilem przez przypadek za 150zl .... ;) ale oddalem sprzedawcy bo nie chcialem sie z nim bujac zanim go sprzedam ;P

co nie zmienia faktu że trzeba się na prawdę naszukać i czatować na allegro kupe czasu... teraz te zderzaczki to już rarytasy się robią i nie wychaczysz za takie pieniądze :wink4:

Opublikowano

kolega ma do kupienia za 400zl zderzak s4 ... mysle czy nie wziac na handel ;)

Opublikowano

kolega ma do kupienia za 400zl zderzak s4 ... mysle czy nie wziac na handel ;)

za 600zł w ten sam dzień kupca znajdziesz :wink4:

Opublikowano

no wlasnie zadzwonilem do niego i jesli jeszcze jest to bedzie na sprzedaz.... za 600-700zl ;)

Opublikowano

no wlasnie zadzwonilem do niego i jesli jeszcze jest to bedzie na sprzedaz.... za 600-700zl ;)

kompletny z belką i kratkami?

Opublikowano

zaraz bede wiedziec ;)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 20:49_________________________________________________ale raczej bez halogenow bo na halogeny bede miec pelno kupcow :gwizdanie:

Opublikowano

zaraz bede wiedziec ;)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 20:49_________________________________________________ale raczej bez halogenow bo na halogeny bede miec pelno kupcow :gwizdanie:

to łykaj za 400 ja go kupuje za 500 i puszczam dalej za 800 :wink4:

:decayed:

Opublikowano

ok juz wiem wszystko

bedzie wiecej gratow z s4 ;)

na weekend wystawie pewnie troche rzeczy ;)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 20:54_________________________________________________ bedzie grill z rs4 / wnetrze / zderzak s4 ( nie wiem czy z halogenami )

zegarow i galki i tylnego zderzaka napewno nie bedzie

a co bedzie jeszcze to sie okaze na week.... juz nie robie tu OT

na weekend dam znac w dziale sprzedam co jest i po ile ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.