Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jak uruchomić podświetlenie klimatronika po przekładce ze starego na poliftowy..


wero2087

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zmieniam całą konsolę środkową na poliftową, podłączyłem klimatronik pod kostki i wszystko działa oprócz podświetlenia klimatronika. Wie ktoś może jak to podświetlenie zrobić?

A drugie pytanie czy to jest jakiś wewnętrzny czujnik temperatury?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c4f93b1523c25e2.html

W starym klimatroniku tego niema albo inaczej jest to rozwiązane i nie wiem jak to zrobić do czego to podpiąć....?

Jak ktoś wie jak sobie z tym poradzić to prosze pisać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotce zaznaczyłeś silniczek małego wentylatorka wymuszającego obieg powietrza na czujnik temperatury , który znajduje się z przodu przed tym wiatraczkiem.

Jutro podam Ci na który pin której kostki ma być podpięte podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a wiesz może jak to podpiąć ten silniczek i resztę. W starym klimatroniku nie ma czegos takiego a jedynie jest jakaś tak jakby rurka (złączka) która gdzies tam dalej idzie....Jak to wszystko poskładac aby było dobrze :decayed:

W tych sprawach elektroniki itp. jestem troche do tyłu więc sory za głupie pytania :decayed:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:53_________________________________________________Kolego gadam13 mógł byś napisać gdzie podpiąć to oświetlenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,że tego nie zrobiłem jeszcze , kilka nieprzewidzianych spaw (kradzież telefonu, załatwianie itd.)Dziś o 21-ej skocze do garażu, sprawdzę i podam :notworthy:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 20:14_________________________________________________Więc podświetlenie to przewód niebieski z popielatym paskiem pin-7 drugi od lewej w górnym rzędzie wtyczki jasno brązowej pierwszej od lewej strony panela patrząc na niego od góry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz kolego...browar dla Ciebie :drinks:

Wielkie dzięki za pomoc :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 21:49_________________________________________________Kolego gadam 13 znalazłem ten pin tylko akurat na tym miejscu w kostce jest juz jakis kabelek. Pewnie trzeba jakos pozamieniac te piny tylko co gdzie i jak?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sprawdź na tym kabelku miernikiem najlepiej do masy czy zmieniając natężenie podświetlenia zmienia się tam napięcie - powinno się zmieniać w zakresie od około 3 do 13 V. Może w Twoim roczniku podświetlenie jest inaczej realizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...