Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nie działająca syrena alarmu.cichy alarm


Mess

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pewien problem przeszukalem juz to forum ale nie znalazlem odpowiedzi w pelni mnie satysfakcjonujacej.

a wiec mam alarm fabryczny podczas zamykania i otwierania nie slychac syreny(z lektury forum wiem,ze to ponoc zabronione i wiekszosc audi ma ciche uzbrajanie)podczas testu alarmu zauwazylem,ze po wlaczeniu alarmu wlaczaja sie tylko swiatla awaryjne zero wycia syreny i to mnie zaniepokoilo bo co mi po alarmie skoro nie wydaje dzwieku.dodam,ze syrena jest bo sprawdzalem.

dzisiaj zakladalem odciecie zaplonu u ponoc "dobrego fachowca" korzystajac z okazji przedstawilem mu powyzszy problem a on powiedzial,ze widocznie ten model tak ma i nic sie z tym nie da zrobic,czy to prawda?

pokazal mi swoje audi a6(c4) i u niego podczas zamykania i otwierania slychac klakson?/trabke?w lewym tylnym nadkolu natomiast podczas wlaczenia sie alarmu oddzywala sie u niego syrena i mowil,ze to ma fabryczne.

dodam,ze goscia ciezko zrozumiec i w sumie nadal nie wiem co mial na mysli odnosnie mojej a4 czy poprostu mnie zbywal czy nie wiedzial co jest grane czy poprostu mu sie nie chcialo grzebac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam tego kluczyka od syreny:/

czytalem na tym forum,ze mozna poprobowac z wlozonym kluczykiem w stacyjke i na zaplonie przycisnac "zamknij" i wtedy mozna uaktywnic syrene,probowal ktos tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...