Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Jakie oznaczenie felg do Audi a4 B6 6 J 7J


arek182

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jaki rodzaj felg do audi a 4 b6 6J czy 7J bo chcem kupic.prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się dołączę do tematu,

posiadam opony 205/55 r16 i felgi stalowe 6,5J ET42 i znalazłem ładne alufelgi 16 7,5J ET40 i nie bardzo się w tym orientuję o co chodzi w tym ET czy jak mniejsze ET to bardziej wsunięta czy bardziej wysunięta czy jak wstawię te alusy to nie będą mi za bardzo obcierać albo nie będą za bardzo wysunięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ET nie ma problemu, felga będzie o 2mm bardziej wysunięta i mimo szerokości większej o cal nic nie będzie obcierać. Natomiast jeżeli założysz oponę 205/55 na 7,5'' szerokości felgę, to będzie mocno naciągnięta. Lepiej by to pasowało do opony 215.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się dołączę do tematu,

posiadam opony 205/55 r16 i felgi stalowe 6,5J ET42 i znalazłem ładne alufelgi 16 7,5J ET40 i nie bardzo się w tym orientuję o co chodzi w tym ET czy jak mniejsze ET to bardziej wsunięta czy bardziej wysunięta czy jak wstawię te alusy to nie będą mi za bardzo obcierać albo nie będą za bardzo wysunięte?

Tutaj masz co nieco o znaczeniu ET... :cool1:http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5262.0.html;highlight=znaczenie+et+felgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam za szybką odpowiedź teraz sobie już jakoś poradzę tylko ciężko znaleźć ładne felgi nie przekraczające 7 cali ale i tak wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze przepraszam że dalej Was tu męczę ale czy jak wstawie te felgi co sobie upatrzyłem r16 et40 7,5j i dam opony 215/55/16 to czy nie będzie mi obcierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...