Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CRX "del sol"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na prosbe jednego z forumowiczow zarzuce tutaj pare fociszy jednego z mojej kolekcji crxow :) jest to "del sol"czyli III generacja crxa.Rex jest zrobiony typowo na wystawy i imprezy tuningowe i kasuje na kazdej imprezce jakis pucharek.W tym roku na jednej z wiekszych imprez europejskich "Tuning World Bodensse" zrobilismy soleczka drugie miejsce w kategorii "Hall of Fame 2009" Kilka fotek ponizej :)

8527510291da77c5med.jpg

41c6d0e2cc4f5d84med.jpg

327b2ca223edb954med.jpg

55f2ec0f1d70402cmed.jpg

c6f4e7dd95f92731med.jpg

9b9d8a78b63b6dbcmed.jpg

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 22:20_________________________________________________30cf1aa72e3de4d6med.jpg

Opublikowano

ps. dzieki za spelnienie prosmy o pokazanie solniczki ;)

jesli chodzi o wystawy to robi szał chociaz na codzien nie chcialbym takiego

bo uznaje chyba tylko jdm w japoncach ;)

ale ogolnie mi sie podoba jak na "niejdm"

Opublikowano

kolejna osoba z crx-forum :hi:

pod maska chyba D-seria jak dobrze widze

Opublikowano

Fajny :good:.. Tylko ja bym nie założył takiego wieszaka na pranie na klapę i takich drzwi :wink4:

Jakieś mody silnikowe ?

Zdecydowanie wole JDM..a taka biel pasowała by do pomarańczowych kieruneczków i fotele w środku czerwone z ITR :kox:

Opublikowano

albo 125KM albo 160KM .... albo bylo swap ;)

?

Opublikowano

za***ista , zrobiona z gustem , i nie dziwi mnie ze zbiera puchary , super :good:

Opublikowano

cala czarna fela bez rantu, tylna lotka z VTi, tarcze z tylu i bylby kozak :good:

Opublikowano
  • Autor

kolejna osoba z crx-forum :hi:

pod maska chyba D-seria jak dobrze widze

o widze ze wiecej ludzi z crx-forum tu urzeduje :> tak pod maska zostala D-seria nie pomodzona czyli zwykle 124 konie seryjnie :) ale to wystarczy bo w sumie furka jest do lansu i kasowania pucharow,a do zapierd....alania w garazu stoi maszynka taka bardziej JDM-owa :naughty: :naughty:

Opublikowano

kolejna osoba z crx-forum :hi:

pod maska chyba D-seria jak dobrze widze

o widze ze wiecej ludzi z crx-forum tu urzeduje :> tak pod maska zostala D-seria nie pomodzona czyli zwykle 124 konie seryjnie :) ale to wystarczy bo w sumie furka jest do lansu i kasowania pucharow,a do zapierd....alania w garazu stoi maszynka taka bardziej JDM-owa :naughty: :naughty:

domyslam sie ze chodzi o blue b16 :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nooo klasa :good:

Sam planowałem taki wieszak na tylną klape do swojej solki swego czasu :>

Daj jakieś foto środka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

kolejna osoba z crx-forum :hi:

pod maska chyba D-seria jak dobrze widze

o widze ze wiecej ludzi z crx-forum tu urzeduje

nie inaczej :tongue4:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

dzisiaj Cie mijalem na wjezdzie na DTSke w Swietochlowicach - wiedzialem, ze gdzies wczesniej wozidelko widzialem.

calkiem ladnie sie prezentuje :)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

ładna ale nie widzi mi się ten spoiler na klapie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.