Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Drgania podczas jazdy


sebo77

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim prosze o kolejna pomoc. Moje audi kopletnie mi sie sypiem,mam problem z moca autko niby sie zbiera ale dopiero od wysokich obrotow wogole nie ciagnie od dołó,no i te wibracje na calej karoseri normalnie czuc mruwki w nogach.I zauwazylem ze nie kopci wogule jak na disla przystalo zero czarnego dymu jak mu przygazuje, turbina chodzi wimienilem plecionke i wywalilem kata i silnik glosno pracuje twardo.Co to moze byc mam juz dosyc audi a4 strasznie mi czysci kieszeń.Pozdrawiam I jeszcze jedno gdy jade naprzyklad na 2 albo 3 biegu na minimalnej predkosci ale po ruwnym trzepie cala buda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od sprawdzenia czy nie masz pozrywanych poduszek pod silnikiem i skrzynią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim prosze o kolejna pomoc. Moje audi kopletnie mi sie sypiem,mam problem z moca autko niby sie zbiera ale dopiero od wysokich obrotow wogole nie ciagnie od dołó,no i te wibracje na calej karoseri normalnie czuc mruwki w nogach.I zauwazylem ze nie kopci wogule jak na disla przystalo zero czarnego dymu jak mu przygazuje, turbina chodzi wimienilem plecionke i wywalilem kata i silnik glosno pracuje twardo.Co to moze byc mam juz dosyc audi a4 strasznie mi czysci kieszeń.Pozdrawiam I jeszcze jedno gdy jade naprzyklad na 2 albo 3 biegu na minimalnej predkosci ale po ruwnym trzepie cala buda.

[/quot

zacznij od sprawdzenia czy nie masz pozrywanych poduszek pod silnikiem i skrzynią :wink4:

e]

Niestety to raczej też będzie kosztowne bo jak nie wymienisz to się raczej nie dowiesz na 100 %. Pasek rozrządu zmieniałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego miało by go to kosztować?

mocna brecha + kanał + ktoś do pomocy i ruszamy silnikiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego miało by go to kosztować?

mocna brecha + kanał + ktoś do pomocy i ruszamy silnikiem :naughty:

Teoretycznie tak. U mnie na jednej poduszce widać takie sznity oleju, które się raczej nie dają sczyścić i chyba ta poduszka jest do wymiany. U mnie powodem drgań było złącze elastyczne. Po wymianie nastąpił znaczna poprawa ale minimalnie czuje silnik na biegu jałowym ale ani nie terapie kierą ani lewarkiem. Musze jeszcze te poduchę wymienić i zobaczę. Mi też wydaje się że motor troszkę twardo i głośno chodzi i dlatego jestem tym wątkiem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wy wszyscy ostrzeżeni jesteście? Co się dzieje?

Rozbieraliście się w parku czy jak? :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wy wszyscy ostrzeżeni jesteście? Co się dzieje?

Rozbieraliście się w parku czy jak? :lol1:

więcej takich postów to też będziesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...