Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie świece wybrać BERU czy NGK V6 150 ps


bebok-85

Rekomendowane odpowiedzi

BERU chyba wychodzą z fabryki? :mysli: Sam mam ten dylemat. Ceny się różnią. Dziś dzwoniłem do ASO i cena za 1 sztukę 89pln... :gwizdanie: Ale niestety nie był mi stanie kolo powiedzieć co to za producent? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BERU chyba wychodzą z fabryki? :mysli: Sam mam ten dylemat. Ceny się różnią. Dziś dzwoniłem do ASO i cena za 1 sztukę 89pln... :gwizdanie: Ale niestety nie był mi stanie kolo powiedzieć co to za producent? :mysli:

No do mojego modelu NGK 48zł a Beru 28zł w sumie to nie zamierzam długo sie poruszać tym samochodem max 2 lata więc myśle że te beru byłyby wpożądku lepsze to niż nic chyba jak na dzień dzisiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beru wcale nie odstępują jakością od NGK. W oryginale są zakładane właśnie Beru i jeśli są tańsze to takie bym właśnie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dylemat jakie świece wybrać BERU czy NGK NGK to raczej wiadomo firma ale i cena wysoka a beru 28zł sztuka tylko czy warto

i Beru i NGK bdb.

sprecyzuj kolego swoj profil. AFB w B6 nie wystepuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje na warsztacie niezależnym ponad 10lat. Beru montuję od zawsze i nigdy nie było żadnego problemu tak ze świecami zapłonowymi jak i z żarowymi. Ten post jest o świecach żarowych więc do nich się odniosę. 90% wyciąganych "oryginałów" niezależnie od marki to Beru niezależnie czy samochód jest z koncernu niemieckiego , francuskiego czy japońśkiego. Takie "oryginały" wymienia się przy przebiegach grubo powyżej 100tys.km więc jakość Beru przedstawia się sama. Według mnie jest bez zarzutu. Spokojnie polecam tym bardziej przy takiej różnicy w cenie jaką podajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...