Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Centralny zamek i oświetlenie wnętrza dziwny problem


author0928

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Mam dziwny problem w moim avancie... otóż ostatnio zastrzały mi się drzwi w aucie po czym musiałem włamać sie do niego celem odzyskania kluczyka... Zauważyłem iż problem ten pojawia się częściej... Zamki same zamykają się, krańcówki na drzwiach są ok... Czasem jest coś takiego że jeśli otwieram z pilota w kluczyku to otworzą się do połowy i same się zamykają. Dziś z kolei zauważyłem takie zjawisko że na otwartych drzwiach po przełączeniu lampki oświetlenia wewnętrznego centralny zamyka i otwiera drzwi, tzn włanczam oświetlenie ==> drzwi się zamykają, wyłanczam ===> drzwi otwarte... Co może być tego przyczyną ???[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 13:26_________________________________________________Teraz pilot w ogóle przestał działać :( Tak samo nie działa włanczanie i wyłanczanie poprzez lampkę oświetlenia dziennego.. Zamki reagują tylko kiedy wsadze kluczyk w drzwi i przekręce... Wtedy wszystko się ładnie otwiera i zamyka... Co może być przyczyną?? Może komuś zdarzył sie podobny problem ?? Proszę o pomoc.... Może rozładowała się bateria? Właśnie zakupiłem baterie i wymienie to zobaczę co i jak, ale z kolei mam jeden klluczyk i jak go później zaprogramować?? Mam waga ale pewnie moja wersja nie da się zaprogramować poprzez wag ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...