Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8] Posłuchajcie pracy mojego silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Codziennie rano podczas pierwszego uruchomienia silnika, przez kilka-kilkanascie sekund chodzi on glosniej (slychac jakby klekot), a nastepnie przechodzi do normalnej pracy.

Dokladnie slychac to w 15-16 sekundzie ponizszego nagrania:

www.chelm.mm.pl/~mietek/Voice011.wav

Co o tym myslicie ?

Audi a4 1.8 1995 r.,

Przejechane ok. 1000 KM na nowym oleju polsynt. Shell Helix 10w40

Opublikowano

A masz klimatyzacje ?? Bo u ojca tak jest w meganie - po zapaleniu sprezarka sie wlacza

Opublikowano

U mnie tez tak jest nie przejmuj sie tym, w passatach B5 tez sprawdzalem i to samo

Opublikowano

zmień olej

Opublikowano

To i tak nic nie da te silniki juz tak maja ale to w niczym nie przeszkadza on chodzi przez pare sekundek tak ciut glosniej

Opublikowano

olej zmien bo to pewnie szklanki stukaja a jak cie to bardzo denerwuje wymien je :wink:

Opublikowano
  • Autor

wymienić olej na jaki ? Shell jest zly ?

Opublikowano

ja ci nie bierze oleju to lej syntetyk 5w40 albo ewentualnie 10w40 najlepiej mobil1 :wink:

Opublikowano
olej zmien bo to pewnie szklanki stukaja

To chyba wymienic olej ale na mineralny. Bo olej mineralny pozostaje na elementach, a oleje syntetyczne splywaja. Jesli sie myle to mnie poprawcie. :razz:

Opublikowano

ale szybciej syntetyk wypelni szklanki i szybciej przestana stukac :razz:

Opublikowano

ale w benzyniaku taki problem.... ja myslalem ze to diesel :P:oops:

Opublikowano
olej zmien bo to pewnie szklanki stukaja a jak cie to bardzo denerwuje wymien je :wink:

no dokladnie jak kolega pisze, a w benzynie to nie wiem ale ciag ma wszystko dobry i dobrze chodzi :?:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

kurde bez kitu, u mnie to samo. Dzis odpalilem samochód i ciaglke cyk cyk cyk i nie przestaje, tak szybko, nie zawsze tak robi ale mnie to wkurza. kurde nie nie maluch zeby tak robić :( moze mi sie wydaje ale chyba bierze mi olej, raz dolalem 1litr bo na bagnecie bylo minimum ale kontrolka sie nie palila jeszcze i teraz mam stan na poł - nie wiem co jest grane mówią zeby olej wymienic

interpunkcja proszę !

pre_pl

Opublikowano

U mnie tez cyka jak odpale i zaraz przestaje.Ale to juz powoli uszczelniacze siadaja nie trzymaja oleju i chodza na sucho dlatego tak cykaja.Mialem tak w B4 wymienilem uszczelniacze i po problemie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.