Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mówiłem Ci od początku :wink4: od razu lepiej :good:

Opublikowano
  • Autor

juz mi sie bardziej podoba :wink4: jak tam nie sprzedajesz auta?? :chytry:

eee... się zobaczy. :decayed: Może bardziej na wiosnę, a jak wtedy nie to pewnie zostanie do jesieni :tongue4:

Opublikowano

Autko już wygląda tak jak powinno:

brewki wywalone. jak komuś się podobały to mogę odsprzedać.

p1120634.jpg

Od razu lepiej :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W pierwszym poście zamieściłem nowe, dzisiejsze fotki. Pogoda w miarę ładna, +1st.C :naughty: wykorzystałem sytuację i umyłem i wysprzątałem autko - od razu lepiej się jeździ :cool1:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 15:58_________________________________________________jak myślicie - jak to będzie wyglądało?

p11207261408x792.th.jpg

a może wie ktoś kto ma czarną ramkę przy srebrnym aucie?

Opublikowano

dobrze, że pozbyłeś się tych brewek kolego :hi:

grill zostawił bym taki jak masz albo zmienił na s4, najlepiej z pionowym chromem :cool1:

Opublikowano

a może wie ktoś kto ma czarną ramkę przy srebrnym aucie?

dobrze bedzie wygladalo :good:

DSCF3409.jpg

Opublikowano

a może wie ktoś kto ma czarną ramkę przy srebrnym aucie?

ja wiem kto ma :przebiegly::decayed: codziennie widzę to auto i powiem szczerze tylko i wyłącznie czarna ramka do sreberka :przebiegly:

mrogal nie chwal się :tongue4: gdyby nie ja to Ty byś tego nie zrobił :tongue4: Pamiętasz jak zaczynałeś? czarne ringi... :tongue4: A swoją drogą u mnie chyba emblematy z klapy tył pójdą w czerń :kox: Widziałem dzisiaj na sreberku i powiem że wyglądały :kox:

Opublikowano
  • Autor

hmmm w czerń powiadasz? :mysli: noo to może tylny znaczek :audi: ... jak go kupię :decayed:

Opublikowano

no i zmiany jak najbardziej na plus ! :) a tyle osob sie tu nagodało a juz jest ok :)

Opublikowano
  • Autor

no i zmiany jak najbardziej na plus ! :) a tyle osob sie tu nagodało a juz jest ok :)

:naughty:

jeszcze myślę nad zaciskami, tylko nie wiem czy czerwone będą pasowały do srebrnego auta :mysli:

Opublikowano

pewno ze beda pasowac dlaczego mialy by nie pasowac ? :)

Opublikowano

mysle ze malowanie zaciskow na czerwono lekko trąci wiocha :mysli:

Opublikowano
lekko trąci wiocha

lekko :kox: to lekko powiedziane

Opublikowano
  • Autor

no więc właśnie... a może pod kolor auta? na srebrno? :mysli: tylko znowu z felgami by się zlewało... hehe :decayed:

co do grila to chyba go przemaluję w tym tygodniu :cool1:

Opublikowano

albo zaciski na żółto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

albo zaciski na żółto :decayed:

a do czego to będzie pasowac :mysli: nawet wunderbauma nie mam żółtego :decayed:

Opublikowano

maluj na czarny mat i bedzie bez trzody;) :good:

Opublikowano
  • Autor

hmm, możee.

i zamawiam transmiter z mptrójki na kasete do radia :polew: będzie szpan na wsi :punk:

Opublikowano

kupisz chionke i bedzie pasowac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

choinka już jest, od lat ta sama :good: a żółta.. hmm zastanawiam się nad cytryną :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.