Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Problem z Kluczykiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem samochód z 1 kluczykiem jest to kluczyk z pilocikiem czyli centralnym i jest w nim imobilaizer , i po jakimś miesiącu przestał mi działać centralny to otwierałem samochód ręcznie i po jakimś tygodniu pękło mi mocowanie kluczyka z pilocikiem i żeby odpalić samochód to musi się stykać kluczyk z pilotem bo w nim jest oczywiście imobilaizer i nie wiem co teraz począć i też chciałbym dorobić zapasowy kluczyk i nie wiem czy jest to możliwe .

Proszę o odpowiedz pozdrawiam z gory dziekuje

Opublikowano

kup nowy zgodny z nr scyzoryk i przełóż immobilizer a pilota zakoduj vagiem

Opublikowano
  • Autor

gdzie najlepiej kupić ? i tanio jakoś i jaki to koszt ? scyzoryka i jaki kupić żeby nie kupić złego kluczyka bo słyszałem , że muszą się zgadzać jakieś cyferki czy coś z pilocika .

pzdr.

Opublikowano

gdzie najlepiej kupić ? i tanio jakoś i jaki to koszt ? scyzoryka

pzdr.

allegro :hi:
Opublikowano

zamówiłem to : http://www.allegro.pl/item845834261_dedykowany_sterownik_vw_audi_seat_skoda_logo.html i czekam na przesyłkę mam nadzieje , że będzie chodziło i wszystko będzie ok :cool1:

parna chińska podróbka ale cóz,.... :wink4:
Opublikowano
  • Autor

grot oczywiście nie będzie chiński bo na tym nie można oszczędzać , no ale powtarzam pytanie czy to będzie chodziło ?

:mysli:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 10:54_________________________________________________a i jeszcze coś pisałeś żeby zakodować "vagiem" tzn czym ?? chodzi ci o podłączenie samochodu pod komputer ?? :mysli:

kluczyki już przyszły... dobry dzień na posklejanie tego :)

  • 3 lata później...
Opublikowano

Możecie mi powiedzieć jesli kupie kluczyk używany z takimi samymi nr seryjnym co mój kluczyk dorobie grot to da się go zaprogramować czy trzeba wymienić cały środek?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano

Nie da się zaprogramować transpondera.

Opublikowano
Możecie mi powiedzieć jesli kupie kluczyk używany z takimi samymi nr seryjnym co mój kluczyk dorobie grot to da się go zaprogramować czy trzeba wymienić cały środek?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Wymienić musisz tylko transponder na nowy i go zakodować.

Opublikowano

A gdzie dostane taki transporter a co z immo? Wystarczy tylko zgrać kapsułki? Czy jak to się tam nazywa

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano
Możecie mi powiedzieć jesli kupie kluczyk używany z takimi samymi nr seryjnym co mój kluczyk dorobie grot to da się go zaprogramować czy trzeba wymienić cały środek?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Jeżeli masz jakiś zapasowy kluczyk to przekładasz pastylkę immo (transponder), docinasz grot i robisz tak jak pokazano tu -->http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/index8.html

Jeżeli nie masz kluczyka, z którego mógłbyś przełożyć pastylkę to wtedy kupujesz na alledrogo. musisz tylko wiedzieć jaką kupić.

Rozpoznać rodzaj pastylki można jeszcze wg VIN:

jak ma w VIN-ie V to ID13

a jak W to Crypto ID48

Opublikowano
A gdzie dostane taki transporter a co z immo? Wystarczy tylko zgrać kapsułki? Czy jak to się tam nazywa

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Gdzie? Np tu TRANSPONDER CRYPTO 48 ID48 TP08 T6 MEGAMOS VW AUDI (3509828792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

A powiedzcie mi czy 600zl za dorobiony kluczyk to duzo?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano
A powiedzcie mi czy 600zl za dorobiony kluczyk to duzo?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Zależy dla kogo

Ja dorabiałem u siebie w A3

Koszt wyniósł około 120zł

Interfejs (nie znałem pinu), kluczyk (pilot) używany,transponder, grot + dorobienie frezów

Pytałem to samo dorobienie grotu oraz zaprogramowanie pastylki (bez pilota) chcieli 500zł :facepalm:

Opublikowano

Właśnie sie zastanawiam ktora opcja lepsza czy kupic nowy czy skompletować używany

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.