Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wyciek oleju spod miski


bryla26

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich i mam wiadomosc jak stwierdzicie ze macie uszczelke pod miska olejowa do wymiany to najpierw dobrze sprawdzcie przewód odmy tam zazwyczaj cieknie i idzie po misce,ja własnie wymieniłem uszczelke no i to był mój blad idzie z przewodu pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ,dopne sie do tego tematu,poniewaz ja takze wymienilem uszczelke pod misa i jakiez bylo moje zdziwienie gdy rano w garazu znow zobaczylem swieze plamy oleju,okazalo sie ze to leci nad chlodniczka oleju przy filtrze oleju,tam jest oring ktory z czasem twardnieje i nie spelnia juz swego zadania,to z reszta bylo opisywane na forum,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info - miałem właśnie jutro kupować sprzęcik na wymianę ale sprawdzę bo kaszanka by była gdybym wymienil uszczelkę a okazało się że leci skąd indziej (a wymiana uszczelki to nie takie chop siup)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ,dopne sie do tego tematu,poniewaz ja takze wymienilem uszczelke pod misa i jakiez bylo moje zdziwienie gdy rano w garazu znow zobaczylem swieze plamy oleju,okazalo sie ze to leci nad chlodniczka oleju przy filtrze oleju,tam jest oring ktory z czasem twardnieje i nie spelnia juz swego zadania,to z reszta bylo opisywane na forum,pozdrawiam

U mnie też miska ma lekkie nacieki oleju. I kiedy pytałem mechanika o wymianę, to powiedział, żeby najpierw sprawdzić czy własnie to z tego oringu przy filtrze oleju się nie sączy bo to częsta przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod chłodniczką oleju czyli tą nad filtrem olejowym. wymiana jest banalnie prosta, ostatnio przerabiałem to bo ciekło coraz mocniej a stary orijng był już na tyle twardy ze w rękach się kruszył. Poszukaj gdziejs na forum opisane jest co i jak zrobic[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 15:02_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_odma_uszczelka_chlodnicy_oleju-t99978.0.html masz tu panie linka i czytaj uważnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...