Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak przyjedziesz i nic nie będziesz jadł i pił i do tego przywieziesz Mironowi spryskiwacz do auta bo od pół roku ma sucho w zbiorniczku (kryzys) to przyjeżdżaj śmiało :gwizdanie:

Ty Poziek...nigdy bym nie przypuszczał że przyznam Ci rację :polew:

ale to prawda, jechaliśmy z Nim na narty to w sumie 5 razy użył sprysków :> no i dopiero jak go poprosiłem bo nic już nie było widać :decayed:

to ja wiem co Mu kupie na te urodziny :polew:

szyby były czyste - nic nie widziałeś bo do prędkości przyzwyczajony nie jesteś :decayed:

Opublikowano

miron,nie martw się :cool1:

mamy w pomorskich gościa z B7,który kombinuje jak odłączyć spryski zenonów,bo mu płyn za szybko spierdziela :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

To ten sam co ma zimowki na kolach z 80?? :polew: :polew:

Opublikowano

To ten sam co ma zimowki na kolach z 80?? :polew: :polew:

dokładnie,całe 15" :polew:

Opublikowano

:disgust: pośmiewni jesteście..........

a jak mu większe nie potrzebne ? to co w tym złego :gwizdanie:

Opublikowano

:disgust: pośmiewni jesteście..........

a jak mu większe nie potrzebne ? to co w tym złego :gwizdanie:

dokladnie... juz nawet nie przypomne wszystkim tego, ze chciales na stalowkach i kolpakach latac w swoich Rekaro :kox:

Opublikowano

:disgust: pośmiewni jesteście..........

a jak mu większe nie potrzebne ? to co w tym złego :gwizdanie:

dokladnie... juz nawet nie przypomne wszystkim tego, ze chciales na stalowkach i kolpakach latac w swoich Rekaro :kox:

dlatego..........swój swojego broni :decayed:

a niepozornośc jest najlepsza :naughty:

Opublikowano

a niepozornośc jest najlepsza :naughty

FAKT :kox:

o tym świadczy twój furacz :decayed:

Opublikowano

a niepozornośc jest najlepsza :naughty

FAKT :kox:

o tym świadczy twój furacz :decayed:

o tym właśnie piszę :)

Opublikowano

To ten sam co ma zimowki na kolach z 80?? :polew: :polew:

To ten sam co ma zimowki na kolach z 80?? :polew: :polew:

dokładnie,całe 15" :polew:

zazdrość straszna rzecz

Opublikowano

To ten sam co ma zimowki na kolach z 80?? :polew: :polew:

To ten sam co ma zimowki na kolach z 80?? :polew: :polew:

dokładnie,całe 15" :polew:

zazdrość straszna rzecz

a to o Tobie pisali... :naughty:

Opublikowano

tak o mnie, mam koła od 80 na 4 śruby :naughty:

Opublikowano

tak o mnie, mam koła od 80 na 4 śruby :naughty:

oo no to :kox: :kox: :kox: :>

Opublikowano

tak o mnie, mam koła od 80 na 4 śruby :naughty:

oo no to :kox: :kox: :kox: :>

mówię ci,dziwny gość :kox:

oszczędza na felach,próbuje na płynie,a jak kupował Ducato,to wsadził 20tysi w wyposażenie dodatkowe :decayed:

Opublikowano

tak o mnie, mam koła od 80 na 4 śruby :naughty:

oo no to :kox: :kox: :kox: :>

mówię ci,dziwny gość :kox:

oszczędza na felach,próbuje na płynie,a jak kupował Ducato,to wsadził 20tysi w wyposażenie dodatkowe :decayed:

wiesz, w końcu to Fiat :naughty:

tam wyposażenie dodatkowe to wspomaganie, el. szyby. ogrzewanie, lusterka...i tak można wymyślać :polew:

Opublikowano

tam wyposażenie dodatkowe to wspomaganie, el. szyby. ogrzewanie, lusterka...i tak można wymyślać :polew:

to wszystko +

xenony,climatronic,duży komputer itd...

szukam właśnie takie Ducato,ale z xenonami i climatroniciem żadnego jeszcze nie widziałem :cool1:

Opublikowano

tak o mnie, mam koła od 80 na 4 śruby :naughty:

oo no to :kox: :kox: :kox: :>

mówię ci,dziwny gość :kox:

oszczędza na felach,próbuje na płynie,a jak kupował Ducato,to wsadził 20tysi w wyposażenie dodatkowe :decayed:

wiesz, w końcu to Fiat :naughty:

tam wyposażenie dodatkowe to wspomaganie, el. szyby. ogrzewanie, lusterka...i tak można wymyślać :polew:

I tu się zdziwisz, bo to co napisałes to akurat jest standartem :cool1:

Opublikowano

pytanie

dj bedzie ten sam co w zeszłym roku ? :)

Opublikowano

pytanie

dj bedzie ten sam co w zeszłym roku ? :)

a cos było nie tak?? :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.