Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki. w sumie byłeś to wiesz najlepiej z doświadczenia :good:

jade z żonką i ona dyga się że w górach ślisko i niebezpiecznie itp. :decayed: to ją chciałem uspokoić łańcuszkiem. ale jak tak to rezygnuję. kasa się przyda na co innego :naughty:

Opublikowano

ale jak tak to rezygnuję. kasa się przyda na co innego

Ty możesz zostać w domu żona może przyjechać zawsze zaoszczędzisz 250 zł :decayed:

Opublikowano

jest sens brać łańcuchy na koła na wyjazd? czy, oprócz ostatniego podjazdu :naughty:, idzie jechać bez?

o podjazd się nie martw, będzie tam stał tłum gapiów - pośmieją się 20 minut i wepchną cię na górę :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

ale jak tak to rezygnuję. kasa się przyda na co innego

Ty możesz zostać w domu żona może przyjechać zawsze zaoszczędzisz 250 zł :decayed:

Dobrze gadasz :>, będzie miał na łańcuchy :decayed:

Opublikowano

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

Opublikowano

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

taa :gwizdanie:

Opublikowano

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

taa :gwizdanie:

Zdeczka mu pomozesz i bedzie git :tongue4:
Opublikowano

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

taa :gwizdanie:

pewnie że taa...

Teraz mam zimówki w niedziele kupiłem fura wygląda fatalnie,ale za to ojebe 1500 km w 12 godzinek :kox:

Opublikowano

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

taa :gwizdanie:

Zdeczka mu pomozesz i bedzie git :tongue4:

sam miałem problemy :decayed::embarrassed: :gwizdanie:

Opublikowano

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

taa :gwizdanie:

Zdeczka mu pomozesz i bedzie git :tongue4:

sam miałem problemy :decayed::embarrassed: :gwizdanie:

Tomeks bo te komplet zimówek co miałeś na 4 śruby były chu***e... więcej już ich więcej nie pożyczaj :decayed:

Opublikowano

Tomeks bo te komplet zimówek co miałeś na 4 śruby były chu***e... więcej już ich więcej nie pożyczaj :decayed:

faktycznie,zapomniałem,na wszystkich było po 4 śruby :polew:

wypsiu,mówiłem to Beńkowi,że straszna c**jnia te opony,to mi nie wierzył :cool1:

a auto mi zgasło,bo miron jadł drożdżówkę,trochę kruszonki spadło akurat na środek podjazdu,Trzeniek nie patrząc na nic,rzucił się na okruchy,prawie pod same koła :kwasny: teraz żałuję,że odpuściłem gaz :gwizdanie:

Opublikowano

a auto mi zgasło,bo miron jadł drożdżówkę,trochę kruszonki spadło akurat na środek podjazdu,Trzeniek nie patrząc na nic,rzucił się na okruchy,prawie pod same koła :kwasny: teraz żałuję,że odpuściłem gaz

:polew:

Damy rade a jak nie dobędziemy pchać sie na wzajem :decayed:

Opublikowano

.............ludzie - za tydzień tam będzie tak czarno, że na letnich wszyscy wjedziecie a Wy o łancuchy się pytacie - to nie te warunki co rok temu - GWARANTUJE czarne drogi i podjazd :wink4:

Opublikowano

Dokładnie tak jak pisze Miron..., w tamtym roku pogoda była ekstremalna i nawet górale mówili, że w tym okresie taka zima to sie nie zdarza. Mysle, że drogi bedą czarne :good:

Opublikowano

.............ludzie - za tydzień tam będzie tak czarno, że na letnich wszyscy wjedziecie a Wy o łancuchy się pytacie - to nie te warunki co rok temu - GWARANTUJE czarne drogi i podjazd :wink4:

nie wierzcie mu!!!!!!!!!

miron pierwszy zajmie najlepszą miejscówkę przy podjeździe i będzie się z was nabijał :gwizdanie:

...a slaweq będzie zaraz za nim fotki pstrykał :cool1:

Opublikowano

Obiecuję - że w tym roku nie będziemy polewać podjazdu wodą i nawozić śniegu :polew:

Opublikowano

Obiecuję - że w tym roku nie będziemy polewać podjazdu wodą i nawozić śniegu :polew:

nie obiecuj, nie obiecuj :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

A to, że zawsze każdego miło witam to chyba nic złego - śmiech to zdrowie - a z podjazdem zawsze tam są problemy ( raz jest ślisko, raz rozsypane gwoździe innym razem spadające odłamki skalne ) - na to wpływu nie mam :gwizdanie:

Opublikowano

Co by nie gadać..., nawet jak drogi będą czarne to na podjazd łancuchy mozecie sobie zabrać :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Miron tylko tym razem wez łopate.A nie tak jak w tamtym roku biedny nosiles snieg w rekach co zajeło ci 3 godziny :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.