Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to chyba makerena była :>

Nieeee... To był CUB BUNDY - i Jego słynne 4 przyłożenia w jednym meczu !!

_MG_4727.jpg

AlBundy33.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

ALE URWOŁ :!: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale nie widzę żałoby, że mnie nie było :kwasny:

Opublikowano

Ale nie widzę żałoby, że mnie nie było :kwasny:

ja płakałem jak bóbr :wink4::cool1:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:decayed:

a za tobą nawet Sokół z Tomeksem nie płakali...

piz*eusz jesteś, że nie przyjechałeś i tyle :decayed:

Opublikowano

Ale nie widzę żałoby, że mnie nie było :kwasny:

ja zapiłem strasznie ten fakt :wink4:
Opublikowano

Ale nie widzę żałoby, że mnie nie było :kwasny:

ja zapiłem strasznie ten fakt :wink4:

a wy się znacie ? :kox:

Opublikowano

no jak nie, jak tak :decayed:

Opublikowano

:decayed:

a za tobą nawet Sokół z Tomeksem nie płakali...

piz*eusz jesteś, że nie przyjechałeś i tyle :decayed:

spotkał się z nami na Orlenie w Myślenicach i się z Tomeksem na cały rok wyściskał :decayed:

Obiecał,że wpadnie w sobotę,ale jak widać nie można mu ufać :gwizdanie:

Opublikowano

:decayed:

a za tobą nawet Sokół z Tomeksem nie płakali...

piz*eusz jesteś, że nie przyjechałeś i tyle :decayed:

spotkał się z nami na Orlenie w Myślenicach i się z Tomeksem na cały rok wyściskał :decayed:

Obiecał,że wpadnie w sobotę,ale jak widać nie można mu ufać :gwizdanie:

Musiałem mu coś powiedzieć bo nie chciał ze stacji odjechać :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:decayed:

a za tobą nawet Sokół z Tomeksem nie płakali...

piz*eusz jesteś, że nie przyjechałeś i tyle :decayed:

spotkał się z nami na Orlenie w Myślenicach i się z Tomeksem na cały rok wyściskał :decayed:

Obiecał,że wpadnie w sobotę,ale jak widać nie można mu ufać :gwizdanie:

Musiałem mu coś powiedzieć bo nie chciał ze stacji odjechać :decayed: :decayed: :decayed:

bo navi stwierdziła,że jest w celu :decayed:
Opublikowano

:decayed:

a za tobą nawet Sokół z Tomeksem nie płakali...

piz*eusz jesteś, że nie przyjechałeś i tyle :decayed:

spotkał się z nami na Orlenie w Myślenicach i się z Tomeksem na cały rok wyściskał :decayed:

Obiecał,że wpadnie w sobotę,ale jak widać nie można mu ufać :gwizdanie:

Musiałem mu coś powiedzieć bo nie chciał ze stacji odjechać :decayed: :decayed: :decayed:

bo navi stwierdziła,że jest w celu :decayed:

Ty , faktycznie... przeciez on wszedł na Orlen i pytał który ma pokój :decayed: :decayed: :decayed: wyszedł z kluczem ale od klopa :decayed: :decayed:

Tak czy siak fajnie było Was zobaczyć Pomorszczaki :naughty:

Opublikowano

short video edit ze zlociku:

http://vimeo.com/10690683

Opublikowano

short video edit ze zlociku:

http://vimeo.com/10690683

Filmik :good:

Opublikowano

short video edit ze zlociku:

http://vimeo.com/10690683

Filmik :good:

tylko ten KOKS na końcu :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

Filmik fajny :kox:

Trza było rzucić 5 pln temu co na końcu biegł :gwizdanie: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.